Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlotok egy...

Milyen munkát ajánlotok egy szorongásos betegnek?

Figyelt kérdés

22f Jelenleg gyárban dolgozom. Aki benne van tudja milyen érzés. Akik hasonló helyzetben vannak mit dolgoztok? Esetleg sikerült legyőzni valahogy?

Testi tünetek hányinger, rossz közérzet. Néha olyan erzes, hogy utal mindenki ..



2020. máj. 3. 00:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%
Bármilyet. Szerintem egy szorongásos betegnek pont nem arra van szüksége, hogy a munkája alatt is begubózzon és táplálja a maga agybaját. Mem baj, ha nrm akarsz emberekkel dolgozni közvetlenül, én sem kedvelem azt a fajta munkát. De a szorongásos hülyeségeddel keress fel egy szakembert, mert komoly bajban leszel, ha egy meetinget nem tudsz végigülni vagy egy telefonhïvást nem mersz intézni. És minél jobban elszoksz tőle, annál rosszabb
2020. máj. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mihez értesz?

Mert ha csak biorobot szintjén vannak a képességeid, akkor inkább pszichológus

2020. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szorongásos betegnek először gyógyulást javasolnék, aztán meg olyan állást, amit szeret csinálni.
2020. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

13


Te hol élsz hogy megteheted hogy nem mész dolgozni és "gyógyulás" cimszó alatt eltartatod magad ?

2020. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

"4: Nem hiszem, hogy egy szorongó emberen segítene a halál napi szintű látása."


Viccen kívül én patológus leszek, bár szorongásban csak "normális szinten" vagyok érintett, szóval nem szedek gyógyszert, nincsenek pánikrohamaim, nem járok pszichiáterhez, el tudom végezni a feladataim. Nem az olyan primitív f#szságok miatt, amit írtatok, hanem azért, mert szeretnék orvos lenni, képes is vagyok rá, de nem valószínű, hogy hosszú távon jól teljesitenék egy olyan területen, ahol nap, mint nap stresszes, ingerült, aggódó, türelmetlen betegekkel kell megértetni magam. Patológusként részt tudnék venni a gyógyításban, segíthetek az embereken, életem végéig tanulhatok és többnyire egy irodában ülve végezhetem a munkám, csak a kollégáimmal kellene napi kapcsolatban lennem. Maga a halál látványa csak egy "laikusban" vagy egy személyesen érintettben (mondjuk aki a hozzátartozóját veszti el) kelt különösebb szorongást, azokban nem, akiknek ez a munkája (és a humoros beszólásokat megelőzve nem, a perverziójuk sem ez, nem élvezkednek, nem nekrofilok, nem pszichopaták, nem embergyűlölők).

2020. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem ne stresszeljétek a kérdezőt😐biztosan pont a pathológián tudna dolgozni ilyen bajjal. Még egy egeszseges mentalisan eros embernek is kihívás.Sztem mindenkepp menj el pszchiológus szakemberhez a problémaddal mert ebből ki lehet jonni megfelelo kezeles mellett biztos h hosszú lesz de megeri. Elobb ezt kell orvosolnod utana johet a tobbi.
2020. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%

# 10 Csak iróniának szántam :D

Soha a büdös életbe nem fogdosnék hullákat.

2020. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Youtuber
2020. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Programozó
2020. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bármilyen adatrögzítő/adatbáziskezelő backend iroda.
2020. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!