Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatti felmondás...

Próbaidő alatti felmondás után haza mehetek?

Figyelt kérdés

Helló.

Pénteken közölte a főnökkel, hogy lépnék de csak a szokásos majd megbeszeljük szöveg jött. Ha holnap megint oda megyek mielőtt még átöltöznék, mert délutános lennék akkor lenne rá esély, hogy elengedne és hazamehetek vagy le kell dolgoznom a napot? Mert mondtam is neki, hogy kaptam jobb állás ajánlatot és mennék minnél hamarabb, így remélem elenged majd. 23L nagyon stresszes a hely és maga a munka se jön be nekem ezért is mennek el.



2020. máj. 3. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk jelen helyzetben a papírt el sem fogadják, nem nyúlnak hozzá! Csak e-mail! Irodai dolgozók 80%-a otthon van. Maradék 20% nem foglalkozik hr-es dolgokkal.


Próbaidő alatt nem kell indokolni, mit és miért stb.

E-mail elküld, ennyi volt. Mész a következő helyre.

2020. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszii mindnekinek! Levelet nem igen irnek mert regebbem se kellet es most el se fogadnak sajna de szobam eleg azt kesz delutanos vagyok es nem irodai hanem arufeltolto
2020. máj. 4. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!