Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj ha széttrollkodom az...

Baj ha széttrollkodom az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, sofőr. És már év eleje óta keresek munkahelyet a közelbe, van is csomó hirdetés, de kell tapasztalat. Én meg beírtam, hogy november óta van CE jogsim meg gki-m , de Euro Truck simulator 2- be van 400.000 km tapasztalatom nyerges szerelvénnyel Európába. Ami igaz. Nagy Teheránt is megjárt sofőr monda, hogy szerezzek tapasztalatot majd utána menjek sofőrnek.
2020. máj. 4. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak nem kapsz munkát
2020. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha többmilliós rakományt kéne rábíznod valakire akkor kire bíznád? Aki komoly ember benyomását kelti vagy arra aki bemutatkozáskor is lazáskodik?
2020. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
(nekem több ezer órám van mmo-ban healerként. Szerinted felvesznek orvosnak? Naná, hogy nem.)
2020. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "széttrollkodás" alatt hazudozást értesz, akkor igen. Előbb-utóbb úgyis kiderül az igazság, és a hazudozással elveszted a bizalmat.
2020. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert már engem alkalmaznak holy pala ként.
2020. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Áh, nem jól hozta be a linket, bocs, egy kép nagyon passzolt ehhez a kérdéshez. Nem éri meg hazudni amúgy. Az nem baj, ha kreatív az önéletrajzod, kaptam már meg úgy munkát, hogy nem sablont küldtem be, de nem volt benne valótlan.
2020. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj; tökre ki tudom fizetni a számlákat attól, hogy te éhen halsz
2020. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!