Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka való nekem?

Milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnèk váltani. A mostani munkakörben nem érzem jól magam. Próbáltam ez ellen tenni, de mindig mikor bemegyek, az az érzés fog el, hogy már megint mit csináltam? Olyan munkát keresek, ahol szabad kezet is kapok, ha velem van a probléma, akkor azt egyenesen megmondják, ha nincs velem baj, akkor nem hárìtják rám a dolgokat. Könnyen alkalmazkodok, barátságos vagyok az emberekkel szemben. Milyen munkát tudnátok ajánlani?
2020. máj. 7. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Projektmanager

Szabad kezei vannak, ha nem sikerül a projekt azt eszre is lehet venni anelkül hogy megmondanàk, ha nem a te projekteddel van baj akkor nem teged fognak moszerolni.

Ha baratsagos vagy az emberekkel akkor még üzletkötönek is bevalhatsz.


Olyan helyekre menj ahol a teljesitmeny szamit es azt nèzik csak nem téged.

2020. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van 3 diplomád, akkor vezérigazgatói állás. Ha nincs meg a 8 általános, akkor utcaseprő.

Milyen végzettséged van, mi után érdeklődsz, mit csinálsz most (nehogy ugyanazt ajánljuk)?

2020. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!