Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utál a kollégám?

Miért utál a kollégám?

Figyelt kérdés

Nem végezte rendesen a munkáját, kicsit lejjebb vette a tempót meg az energiáját. (146.000ft-ért dolgozik) én jóval többet, 200.000 ft felett. Ugyanazt a munkát végezzük, társak vagyunk, ő sokkal fiatalabb, mint én. Beköptem a főnöknél, hogy nem végzi rendesen a munkáját. Majdnem kirakta a főni fegyelmivel! Azóta hozzàm se szól, látni sem akar!!!

Nem hiszem, hogy olyan nagy bűnt követtem volna el ellene. Mivel ilyen pokróc lett, ezért többet cseszegetem, beszólogatok neki. Még jobban megutált, sehol nem válaszol nekem, személyesen sem!


2020. máj. 7. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedéses miatt utál és amiért beköpted a főnöknek. Nem létezik, hogy nem ismered fel a helyzetet..
2020. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ugye most trollkodsz? :D
2020. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem utál csak tetszel neki.
2020. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha ugyan azt a munkat vegzitek csak te tobbet kapsz erte akkor dolgozz te tobbet. Nyomorke
2020. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Majd ő fog beköpni, ha módja lesz rá és kereshetsz új munkahelyet!
2020. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Azért utál mert ahelyett hogy vele beszéltél volna és megadtad volna neki az esélyt hogy javuljon, te rögtön azzal indítottál hogy beköpted a főnöknél.
2020. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Te ma nem dolgozol vagy ebédszünetben írkálod ki?

Örülj neki, hogy hozzád se szól, mert ha engem cseszegetnél meg beszólogatnál pofánvernének azt a munkahely se érdekekne.

2020. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ramos ökle ***** válasza:
87%

Ha ilyen spicli vagy, akkor nem csak a kollégád utál. :D

Oké, nem dolgozik jól, egyből ez a megoldás?

De nem is ez a legnagyobb probléma, hanem h nem érted, h miért utál. Ezért. Az ő szempontjából jogosan, a tiedből ki tudja, de valamiért nem érted.

Te tipikusan az vagy, aki cseszeget másokat, aztán magadat állítod be áldozatnak. Örülj, h eddig ennyivel megúsztad, ismertem olyat, akit ilyesmi után megvártak otthon és beleállítottak fejjel a kukába. :D

2020. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Gyenge munkavégzésért nem jár fegyelmi!

Fegyelmi, fegyelmi vétségért jár.

Menj a fenébe!

2020. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Nyasgem Balázska
2020. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!