Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki home officeban dolgozik...

Aki home officeban dolgozik jelenleg, van már valami hír arról, hogy mikor kell majd vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt minden cég egyénileg dönti el. Nálunk júniusban ér véget, de akkor is csak fokozatosan térünk vissza az irodába. Mindenki másik napokon fog bejárni, hogy lehessen egymástól távolságot tartani.
2020. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Május vége, június sajnos.

Nagyon nem várom. :(

2020. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt minden cég maga dönti el.

Nálunk egyenlőre marad a home office. A főnököm annyit mondott még nem tudja mikortól fogja visszaállítani a dolgokat ez sok mindentől függ, meg ugye van egy nagy tárgyaló terem amit 2 éve csak bútor raktárnak használnak azt akarja rendbe hozatni és akkor 6 főnek lesz megfelelő helye akiket majd vissza fog rendelni ha minden kész lesz de ez eltart még egy ideig.

2020. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is ilyen júniusról volt szólt, bár aztán kitudja.. szerintem ahol teljesen jól működik az otthoni munkavégzés, ott kilehetne még húzni kicsit..
2020. máj. 9. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a május még biztos, a június közepe volt elvileg rebesgetve, hogy addig...
2020. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi már jövő hétfőtől megyünk. Rákövetkező hétfőtől már a kisgyerekes anyukákat is visszarendelik. 😕
2020. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk jövőhéttől már lehet menni önkéntes alapon, júniustól pedig minden visszaáll a normálisra. Szerintem nyár végére minden cég visszaáll. (Budapest) Nálunk mindenki alig várja, én is nagyon örülök neki.
2020. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyelőre szó sincs arról, hogy mikor ér véget a home office. :( pedig én már nagyon gyűlölöm.
2020. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk már múlthéten menni kellett. 😏 3 napot be kell járni, 2 nap homeoffice.
2020. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is május utolsó hetétől úgy néz ki.. :D de valószínű nekünk is ez 3 nap irodai, 2 nap home office lesz.
2020. máj. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!