Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kevesebb kiló,...

Hogy lehet kevesebb kiló, mint én?

Figyelt kérdés
Mindig szokott ilyen méreckedés lenni a melóban, magasságot, testsúlyt, vérnyomást, ilyesmiket szoktak mérni. Az egyik csaj durván átlagos testalkatú, így kívülről sokkal nagyobb darabnak tűnik, mint amit a számok mutatnak. Előttem volt bent, még pont láttam az ő eredményeit. 4,5 kilóval kevesebb nálam, pedig őszintén megvallva nem kis pocakja van. (: Ok, 8 cm-vel magasabb is vagyok nála, de annyira nem fér a fejembe a kettő.
2020. máj. 14. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#7: tudtam, hogy azzal fogsz jonni, hogy "nekem kockahasam van" 😂😂😂 Netan meg 60 kiloval is nyomsz fekve?
2020. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
65%
Ha ilyen "skinny fat" típus, akkor simán lehet pocakja vagy lötyögős kis hája. Ha azt nézed hogy te 8 centivel magasabb vagy, teljesen releváns a különbség, főleg ha te tényleg izmos vagy, mert az izom mindig nehezebb mint a zsír.
2020. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!