Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatna 3-4kilóval...

Hogyan mutathatna 3-4kilóval kevesebbet a merleg?

Figyelt kérdés
Lesz jövőhéten súlymérés a suliban. Nem akarok tényleges fogyókúrába kezdeni, csak azt szeretném, ha a mérleg kevesebbet mutatna az osztálytársak előtt. Szépnek tartom az alakom, a súlyom a többiekéhez képest viszont kicsit több. Olvasgattam már itt gyakorin egy hasonló kérdést, csak elvesztettem. Szóval, hogy érem el, hogy kevesebb kiló legyek, nem kell, hogy tartós legyen..

2017. dec. 27. 13:40
 1/5 anonim válasza:
19%
Lélegezz be a mérés előtt jó sok héliumot. A hélium könnyebb a levegőnél, így ha héliumot szívsz előtte, az bekerül a tüdődbe és a véráramodba (emiatt nem kell aggódni, nem mérgező és pár nap alatt kiürül), emiatt a mérleg kevesebbnek fogja mutatni a súlyodat.
2017. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

1 napig ne igyál, azzal minimum 2 kilótól megszabadulsz. Nem túl egészséges, de egy naptól nem sok bajod lesz.

Amúgy ennek milyen jelentősége van? Szerintem semmi.

2017. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vízhajtás, előtte 12 órával ne igyál folyadékot, menj el nagy wc-re, így 2-3 kilót lehet veszteni, de ez vissza is jön 1 nap alatt kb.
2017. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szopogass savanyú cukrot és köpködj szorgalmasan.

Van sport, ahol a mérlegelésig meg lehet szabadulni a súlyhatár felettitől.

2017. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkit se érdekel hany kilo vagy. Ha sportolsz, semmi szegyelni valo nincs a testeden. Ha kiakadnak mondd hogy ez izom. Egyik baratnom sportolo, 2 fejjel kisebb mint en, es sokkal sulyosabb, de Nagyon izmos ezert vekonyabbnak nez ki
2017. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!