Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szerettek bejárni...

Miért szerettek bejárni dolgozni, a pénzen kívül?

Figyelt kérdés
Van aki esetleg munkahelyen talált barátokat? Vagy jó társaság? A pénzszerzésen, és az idő elütésén kívül mi miatt szerettek bejárni dolgozni?

2020. máj. 14. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek bejárni. Az utazást időpocsékolásnak érzem, ezen kívül az irodában sem szeretek ülni egész nap. Van, hogy a 8 órás munkaidő alatt csak 4-5 órás feladatom van, máskor 10 órát is kitesz, azonban haza nem mehetek hamarabb, de ha munka van túlórázni bent kell maradni.

Munkahelyen nem barátkozom, szerintem érdemes szétválasztani a munkát és a barátságot na meg nekem egy emberből bőven elég napi 8 óra, utána inkább olyanokkal töltöm az időt, akik társaságára tényleg vágyom. Nem mondom, hogy munkahelyen nem alakulhatnak ki barátságok, mert másoknál láttam már, de engem még annyira nem fogott meg senki személyisége, hogy munkaidő után is vele akarjak lenni.

2020. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerőstől hallottam, hogy az ember unalmában halna meg munka nélkül. Én a feladatok miatt, azzal, hogy lekötöm magamat talán értelmes feladattal szeretek(?) bejárni.

Nincsenek ottani barátaim.

2020. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!