Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerettek művészlelkekkel...

Szerettek művészlelkekkel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira jó velük együtt dolgozni, nem csapatba valók, a művészet inkább magányos út.
2018. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Érdekesnek, egyszerűbbnek tartom őket, ugyanakkor olyan dolgokat is meglátnak, amit más nem nagyon, tehát összesítve nekem nincs bajom velük.
2018. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Szeretnék, de sajnos még sosem volt szerencsém. Pedig sokkal jobb, mint buta egyszerű emberekkel, akik csak hülyeségekről szövegelnek.
2018. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Műszaki területen nem fordulnak elő, így még nem volt szerencsém együtt dolgozni velük.
2018. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem,nem nem és neeeeem!
2018. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mondjuk festőt ne tegyünk könyvelőségbe, könyörgöm.


Mondjuk szerintem egy folyóiratnál, nem sokat változatat az a tény, hogy az illető mondjuk ez mellett költő. Sőt a publicisztika szempontjából akár lehet is ez jó hatással, más nézőpontok, más összefüggések, reflexiók.

2018. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

művészlélek: kicsit különc gondolkodású egyén, aki máshogy látja a dolgokat - általában magányos farkasok.Szeretnek egyedül lenni mivel nem is fogadja be őket a szürke társadalom.Más világban élnek,másképp gondolkodnak,más szemmel látják a világot meglátják a csodát... (ezt egy másik dolgoról, de szintén gyakoriról ollóztam össze)


Tehát nem az a lényege a művlész léleknek, hogy ő a lelkét a művészethez adja :)


Nagyon sokág viselkedtem hasonlómód, de valahogy elhagytam ezt a fajta viselkedésemet. Nem tudom hogyan... amíg volt, nem igazán szerettek velem eltölteni dőt, mert néha a megnyilvánulásaimmal nem tudtak mit kezdeni. :D


Nekem is voltak ilyen ismerősök; a munkát elvégezni rendben volt - közös megosztással elvoltunk, de az idő többi részét nem szívesen múlattam velük - ők voltak nekem a görbe tükreim :D Például amit nem szerettem hogy minden mondatomat el kellett magyaráznom, vagy mondtak valamit és nem tudtam hova tenni.

2018. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról írok.

Velem szeretnek dolgozni, legalábbis inkább ezt érzem, mint az ellenkezőjét. Szeretek dolgozni, ha egyszer elmondják jól, meg is jegyzem és önállóan tudom csinálni.

Viszont amikor épp nem kell 100%ban a munkára koncentrálni (ami nekem igazából alapból nem megy, mert közben mindig mason jár az eszem /festés, történetek, álmok.../), akkor kerül sor a beszélgetésre.

Majdnem mindig megkérdeznek engem is, hogy mit gondolok. Általában kinevetnek, de nem gúnyosan, csak szerintük egy alomvilagban, egy buborékban élek, csak azért, mert nem látom olyan negatívan a dolgokat, mint ők :)

De örülök legalább annak, hogy a monoton stresszes munkában legalább fel tudom őket vidítani :)

2018. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!