Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hallottatok már olyat béremelé...

Hallottatok már olyat béremelés kérésekor hogy „megértik ha másfelé is nézelődök, de itt többet nem fogok kapni“?

Figyelt kérdés

Nem szaroztak burkoltan megmondták hogy merre az ajtó.

Megmondták nem fognak emelni, nekik ennyit érek amit most kapok de ha van más ajánlatom, menjek el. Az se nagyon érdekelné őket, lesz a helyemre más.


Jó kis leszerelő duma mi?


2020. máj. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így megy. Ráadásul, a főnök elmondta, hogy hol kaphatnék többet, ő el is intézi. Mondtam neki, hogy oké, intézze akkor, mert én kevesebbet fogok ennyi pénzért dolgozni. Pár napig még beszólogatott, de leesett neki, hogy nem talál senkit a helyemre és kevesebb lett a melóm... :D
2020. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon korrekt válasz, nekik ennyi a keretük a munkádra. Keress másik munkahelyet, ahol többet kapsz.
2020. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt válasz. Ők ennyit szánnak erre a munkakörre.
2020. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a melód kevesebb lett de a pénzed nem lett több. A boltban meg nem a kevés munkát költöd el hanem a pénzt.


Másik meg lehet a te helydre nem találna senkit de az enyémre igen, pláne most. 10et is a helyemre.

2020. máj. 15. 17:23
 5/10 A kérdező kommentje:

" nekik ennyi a keretük a munkádra."


Ez sem igaz, ez nettó hazugság, mert más sokáig itt levő is ezt a választ kapta aztán felmondott és az újat többért vették fel.

Vagyis a főnök hazudott amikor azt mondta ennyi a keret. Mert érdekes az új ember magasabb bérére futotta a keretből csak a régi emberére nem.

A főnök aljas módon hazudott.


Ennyi a keret dehogy ennyi. HAZUDIK.

Nem AKAR többet adni és nem NEM TUD.

Nagy különbség.


De miért hazudik miért nem mondja bele a szemébe gerinccel az emberének?

2020. máj. 15. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"a melód kevesebb lett de a pénzed nem lett több. A boltban meg nem a kevés munkát költöd el hanem a pénzt."

De, nekem ez megérte, mivel képzem magam és konkrétan munkaidőben letudok ülni tanulni. Nekem az idő is "pénz" és inkább a jövőmbe fektetem, mint abba, hogy plusz 2 csokit vegyek a boltban.

2020. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"és inkább a jövőmbe fektetem"


hány éves vagy te..... ezt a szöveget én is nyomtam mikor egyetemista voltam. Most csak röhögök ezen. Jövőbe fektetni a lóf***szt. Kidobott az egész.

2020. máj. 15. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy hazudnak-e abba, hogy van - e keret van vagy nincs.

Világosan meg van mondva, h te nem fogsz többet kapni. Keressel másik helyet.

Orulj neki, h nem hitegettek, h majd ekkor még majd akkor.

2020. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is ezt mondták. Mondjuk ennél kicsit összetettebb volt a helyzet akkor nekem, de a lényege ez volt.

Én eljöttem. :)

2020. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Jövőbe fektetni a lóf***szt." - látod, ez a gondolkodás megmagyarázza, hogy miért érsz annyit a cégnek, amennyit. Pótolható vagy, meg is mondták. Te nem akarsz fejlődni, neked csak több pénz kell. Jönne valaki, akiben látnák, hogy nyitott a fejlődésre, érdekli a világ, netán már többet is tud nálad, mert képezte magát, minden bizonnyal nem sajnálnák tőle a nagyobb keretet, mert annyival többet is tenne le az asztalra.
2020. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!