Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnak sokan megélni...

Hogy tudnak sokan megélni munka nélkül?

Figyelt kérdés

Én dolgozom, mégsem engedhetek meg magamnak egy cipőt sem, ami például 6000ft.


Az lenne a kérdés, a sok mai fiatal ,aki nem is dolgozik, hogy lehetnek olyan ruhai amilyenek? Hogy él meg? Miből van pénze ilyen olyan jó kis cuccokra??? Anyuci apuci?



2020. máj. 16. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Tanul, és nem kell fizetnie a lakhatásért, ételért mert szülei fizetik, és dolgozik/fizetik neki a szülei.

Jobban fizető munkát végez mint te, és marad neki pénze

Hasonlóan fizető munkát végez mint te, ellenben nem albérletben lakik(esetleg)

2020. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem tanulnak, mondjuk a szüleivel élnek. Akkor értem, eltartják őket nyilván.
2020. máj. 16. 19:41
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg nem illik más pénztárcájában turkálni. Biztos a szülei fizetik nekik míg tanulnak. Ez miért fáj neked?
2020. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudod hogy nem dolgoznak? Sokan dolgoznak diakmunkat, illetve otthon laknak igy tudnak konnyebben felre tenni. Ranezesre nem tudod megmondani senkirol, hogy milyenek a korulmenyei, egyaltalan nem biztos hogy anyuci/apuci tartja csak el, bar ez sincs kizarva. Ha megengedheti maganak, miert ne? Miert faj ez neked?
2020. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Ruhákat. cipőket nem csak drága boltokban lehet venni. Van diszkont, kínai, turi. Utóbbiból akár márkás cuccokat is lehet halászni.

Mikor nem dolgoztam - egy évig és munkanélkülit sem kaptam a megtakarításomból éltem. Mikor 140 ezer volt a fizum,(nettó) 50-et félre tudtam tenni. Néha még többet is. Rezsire, ételre költöttem. Ruha, cipő nem kell mindig. Azt sem értem amikor egy nő vagyonokat költ fodrászra, kozmetikusra. A körmös számomra értelmetlen kiadás. Ápoltnak csinosnak érzem magam. Nincs autóm. Nyilván ez rengeteg pénz megtakarítást jelent.

Ismerek embereket akik minimál életet élnek. És köszönik jól vannak. Nem kötelező nyáron tengerpartra menni. Vannak parkok ott padok. Ha az embernek van megfelelő társasága, jó levegő, lehet beszélgetni, sétálni és még boldognak, gondtalannak is lehet lenni. Hozzáállás kérdése. Ennyi a titok!

2020. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Ösztöndíj

Otthon él és tisztán megmarad a pénze

Sportfogadás

Szülők


Nekem ezekből volt azért havi 50-em, de kifejezetten jól bánok a fizetésemmel is, simán megengedhetek magamnak ilyeneket amellett, hogy fizetem a rezsit és a kaját.


6000 egy cipőért a normális cipők alja. Annyiért én is veszek. 10 fölött csak futócipőt.

2020. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

"Ismerek embereket akik minimál életet élnek."

Hát, az ilyeneket, akik mit sem élveznek az életből, mert igényük nulla, csak sajnálni tudom!

2020. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: segítik a szülők, nagyszülők.Vagy ösztöndíjból.

De Ismerek meglett, harmincas, negyvenes embereket, akik már nem tanulnak, akiket eltartanak, mert normál munkahelyen nem akarnak dolgozni, max csip-csup, alkalmi munkákat, amennyi nekik kell. Aztán, ha egyedül maradnak, jön a nagy paff, mert "Jaj, hogy fogok megélni?" Na, az is egy szánalom.

2020. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Napi irigy megjött!

Mondom én ezt úgy hogy saját magamat tartom el átlag keresetből.

2020. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Kiadott ingatlanból is jöhet szép bevétel.
2020. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!