Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Annyira szenvedek a munkahelyemen, hogy ráment az egészségem. 2 hónapig tartó HO alatt sikerült összeszednem magam. De úgy érzem nem bírom tovább. Ugyan akkor a járvany miatt most nem egyszerű a váltás.

Figyelt kérdés
Ráadásul 15 éve dolgozom ugyan ott. Ezért félek is az ismeretlentől de abban biztos vagyok, hogy ezt nem csinálhatom tovább hosszútávon mert annyira kikészített, hogy már szédültem minden nap és alig életem. Most megint bejárunk de már 1 hét után nem bírtam bemenni mert felfordult a gyomrom. :( Felmondanátok azonnal vagy próbálnátok kitartani amíg nem találtok mást ami jobb lenne?

#felmondás #koronavírus #Rosszmunkahely
2020. máj. 22. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bármennyire is rossz, próbálj kitartani. Vagy esetleg írd ki magad táppénzre mondjuk egy 2 hónapra és közben kezdj el keresni. A táppénz nem sok, de a 0-nál több. Idén már hulla lesz a munkaerőpiac, talán jövőre lesz csak változás.
2020. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rohadnának me. Rabszolgatartó nyikhajok. Nemhigy örülnének, hogy még van aki dolgozik nekik, a szar fizetésért, amit odadobnak. Az ilyen vezetőség meg is érdemli, hogy a cége megszűnjön.
2020. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem postán vagy véletlen?
2020. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem
2020. jún. 2. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!