Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első nap a munkahelyen?

Első nap a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Jövőhét hétfőn lesz az első napon, az első munkahelyemen. Eléggé félek, sose voltam jó a beilleszkedésbe. (Nehezen beszélgetek) Nektek milyen volt az első napotok?

2020. máj. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyre mész?
2020. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nemcsak nehezen beszélgetsz, de nehezen írogatsz is. Megírhattad volna, hogy mi lesz a munkaköröd: futószalag mellett leszel, targoncavezető, irodista, toronydaru-kezelő, asztalos, lakatos, titkárnő...

Leány vagy, vagy fiú?

2020. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
jo
2020. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Pár szót beszéltem mindenkivel, mert szerettek unalmukban csacsogni, és kérdeztek, meg leültettek ebédelni magukhoz. Aztán először rájöttem, hogy nem akarok velük ebédelni, aztán meg rájöttem, hogy nem akarok velük dolgozni 😃😃😃😃

Mentem más helyre. Azóta volt még sok próbálkozásom, de rájöttem, hogy nem megy nekem. Szigorúan szakmai kapcsolatokat építek a munkatársaimmal.

2020. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Utolsóval teljesen egyet értek. Én már dolgoztam 2-3 helyen, mindig próbáltam kedves lenni mindenkivel, barátkozni és beszélgetni - már amennyi tőlem telik. Mindig az volt, hogy elhívtak magukkal ebédelni, első napokban érdeklődtek, én is próbáltam beilleszkedni, de én nem akarok velük mélyebben barátkozni, így se ebédelni, de munkán kívüli témákról nem kívánok velük kommunikálni. Munkahelyre dolgozni járok.

Szóval szerintem legyél kedves és nyitott, ki tudja talán te be tudsz illeszkedni közéjük.

2020. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!