Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valtanatok munkahelyet ilyen...

Valtanatok munkahelyet ilyen korulmenyek kozott?

Figyelt kérdés

1 eve kezdtem el dolgozni, elso munkahelyemen 4 honapig voltam, de a csapatnak nem voltam szimpatikus, szoval vegul ott hagytam. Masodik munkahelyemen 6 honapot voltam, az a munkahelyem nagyon messze volt es a fonokot (aki a tulajdonos volt) nagyon nem birtam, nehez volt elviselni, ezert amint adodott egy jobb lehetoseg, leleptem.


A mostani munkahelyemen 2 honapja vagyok, a kollegakat birom, jol kijovok veluk, jo a csapatmunka. Kozel is van a munkahely es a fizetes is jo, viszont allami tulajdonu a ceg.


Talaltam egy lehetoseget, ami helyben lenne es ez nagy szo, mivel a szakmammal kapcsolatos poziciok nagyon nagy resze Vudapesten van, ezert az agglimeraciobol ingazok minden nap.


Fizetes valoszinuleg hasonlo lenne, csak annyi az elonye ennek a helynek, hogy helyben lenne es nem allami tulajdonu cegrol lenne szo.


Csak a velemenyetekre vagyok kivancsi, nyilvan nem a valaszok alapjan fogok donteni. Ti valtanatok ilyen esetben?


2020. máj. 25. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Lehet,hogy helyben van meg minden,de ha nincs jó csapatmunka akkor b.xhatod.
2020. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben lecsekkolnám a másik helyet fizetés szempontjából hogy pontosan mennyi lenne az annyi, megnézném a környezetet stb... Nyilván csak úgy nem mehetsz be, de szerintem jelentkezz az állásra derítsd ki mennyi lenne a fizetés járnak-e egyéb juttatások, milyen a környezet, meg milyen munkarendben tudnál bejárni.

Én így kezdésnek ezt nézném hogy az a cég mennyivel lenne jobb mint az ahova most dolgozol. Ha csak az lenne könnyítés hogy helyben vagy de a fizu rosszabb lenne meg nem járna semmilyen juttatás, meg rossz a társaság ami csak akkor derül ki ha már ott vagy egy ideje akkor elég felejtős.

2020. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az állami tulajdonú cég?

Most a válságban inkább ezek a munkahelyek a biztosabbak szerintem.

2020. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A jót egy bizonytalanért nem adnám fel főleg ha a fizu is annyi. Előző 2 helyed se volt jó,ezek után örülnék ha minden klappol.Én is államinál vagyok nem értem mi a baj vele.
2020. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. mond valamit. Én is a biztosabb államira szavazok.
2020. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is maradnék a mostaninál. Pláne ebben a helyzetben. Majd ha normalizálódott a munkaerőpiac inkább akkor kezdenék nézelődni (pl új helyen próbaidő alatt bármikor elküldhetnek).
2020. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik rátapintott a lényegre.

Jelen helyzetben, ha egyáltalán téged választanak, próbaidőst küldik el először, ha valami gáz van

2020. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!