Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet a baj? Miért nem...

Mi lehet a baj? Miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés

Futár, Gépjárművezető, sofőr állásokra jelentkezek, igazából bárhová ahol vezetni kell. Van jogsim, van tapasztalatom, van érettségim, mégse hívnak vissza sehonnan. Állásinterjúig se jutok el. Napi 5-6 állásra jelentkezek. Még a glstől se jelentkeznek, pedig úgy tudtam oda mindig kell ember.


Mi lehet a gond?


2020. máj. 29. 10:15
 1/6 anonim válasza:
Szia. Ezzel nem vagy egyedül, sajnos..Nekem sincs jelenleg munkám , de a munkaügyibe azt mondták, hogy most fog újraindulni minden munkahely, oktatás, stb...szerintem légy résen, és légy türelmes, ezekkel a tapasztalatokkal kapkodni fognak érted! Van olyan, hohy csak egy embert keresnek, és nem te voltál az elsők között, aki jelentkezett. Türelem 😉
2020. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Hova adod be a jelentkezésed ?

Miskolc és vonzáskörzete vagy Békéscsaba vagy Budapest x-y ker ?!


Sokkal nagyobb esélyed van ha az egész országban keresgélsz és mobilis vagy.

2020. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egész budapest és Pest megye területe. Messzebbre nem tudom beadni, családom van. Gyerek+terhes feleség.
2020. máj. 29. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam,sok sikert!
2020. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Válság van. Rengetek a munkanélküli ember most. Gondolj bele , ez a rengeteg ember mind megpályáz bármilyen pozíciót. Valószínűleg te vagy aznap a 22 ezredik aki beküldte az önéletrajzát.
2020. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj be személyesen a GLS-hez, ott érdeklődj, ne várd meg amíg elolvassák az önéletrajzod... kérj próbanap lehetőséget, aztán hajrá!
2021. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!