Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felsőfokú végzettségem van,...

Felsőfokú végzettségem van, több éves adminisztratív területen szerzett munkatapasztalatom, ezzel jelenleg nem találok munkát, egy ilyen önéletrajz mennyire hátrány pl. eladói, csomaglói stb. munkákra való jelentkezéskor?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Első kérdés az lesz, hogy milyen felsőfokú végzettséged van, miért érettségit igénylő pozíciókban helyezkedtél el és miért 8 általánost igénylő munkára jelentkezel?

Tehát miért van leszálló ágban az életed

2019. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az elmúlt hónapokban nem találtam végzettségemnek vagy a tapasztalatomnak megfelelő munkát. Álláshirdetéseket nézve eladót többször keresnek, mint ügyintézőt. Nem olyan jó már itthon se, meg a pénz se jönne rosszul.

Nem tudom, ha meglátnák az önéletrajzom, milyen esélyeim lennének, ha sosem dolgoztam kereskedelemben és végzettségem sincs hozzá.

2019. jan. 29. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is adminisztratív területen dolgozom, mert környezetmérnökként nem kellettem.



Szerintem tanulj valamit, nyelvek, programozás, valami OKJ (bár ezeket nagyon meg kell válogatni).


Rossz érzés a napi 9 óra munka után tanulni, félig már belealudva, de hátha meghozza a gyümölcsét.

2019. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as: Mit tanulsz?


Elsősorban dolgozni szeretnék.

Ha tanulás, akkor a logisztika, ami érdekelne, de jelen helyzetemben drága a tanfolyam. A munkaügyiben mikor rákérdeztem, azt mondták, egyenlőre nem tudják, hogy lesz-e.

2019. jan. 29. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen munka mellett gondoltam a tanulást. Enni addig is kell. ;)
2019. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem munkahelyet szeretnék váltani és azért tanulni valamit, hanem jelenleg munkanélküli vagyok és esetleg azért, hogy utána el tudjak helyezkedni. Sajna, nem igen kapkodnak értem, pár napon belül 3 elutasítást is kaptam, anélkül, hogy behívtak volna állásinterjúra.
2019. jan. 29. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor addig pláne tanulj valamit. :)

Ezer dolog elérhető a netről is.

2019. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!