Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem merek új munkahelyre menni?

Nem merek új munkahelyre menni?

Figyelt kérdés

Olyan kellemetlenül érzem magam első napokon. Téblábolok állandóan, nem vagyok határozott. Nem tudok mit mondani, csevegni csak úgy.. félek, hogy kinéznek, nem fogadnak be.

Olyan ciki mikor nem vonnak be a dolgokba.

Pedig én mikor új ember jött előző helyre mindig beszéltem hozzá, hívtam kajálni és próbáltam bevonni a beszélgetésbe. De én ezt sose kapom vissza új helyeken ( bár eddig csak 2 volt)


Miért ilyenek mindenhol kezdetben? Tudom, hogy nem egyből fogadják be az embert, de ennek miért kell így lennie? Miért kötelező hetekig csak méregetni a másikat?



2020. jún. 4. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként dolgoztam diákként gyárban, de ott nem tapasztaltam ezt. Lazák voltak etekintetben. De lehet azért, mert hozzá vannak szokva, hogy ott sűrűbben cserélődnek az emberek.:D
2020. jún. 4. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. Az első 2-3 munkahelyem nekem is ilyen volt. Féltem megmukkanni, furának éreztem az embereket. A negyedik állásomra mikor pályáztam, már nekem is voltak elvárásaim az interjún. Mikor odakerültem, már én is éreztem magamban, hogy megmutathatom magam, mert vagyok valaki és csesszék meg, ha így fogadnak. Be is jött végül, sokat kérdeztem, sok emberrel jóban lettem, sokat tanultam, beilleszkedtem.
2020. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az ilyen... en sokszor valtoztattam a melo helyem, en is paraztam nagyon, meg szoktam is, de csak az elso ket nap ilyen...majd megszoknak, es megszokod te is.
2020. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jó a kezdeményezések, idővel a munkák során úgyis minden alakul úgy, ahogyan akar. A munkahely nem egy mozi.
2020. jún. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. jún. 5. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!