Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek erre hogy reagáljá...

Szerintetek erre hogy reagálják? Elmondta a munkát, hogy mit csináljak, de totál mást várt el.

Figyelt kérdés
Adva voltak kérdésekre válaszok magyarul. A válaszok több mondatból álltak. Azt mondta a kollégám, hogy a lényeget kiragadva fordítsam le angolra. Na most én írtam néhány mondatot. Átküldtem neki. Erre látom, hogy ő teljesen bő mondatokra átírja. Nekem nem mondta hogy rossz amit csináltam, javítsam. Chaten beszélünk. Írjak neki, hogy ennyire rossznak látja amit írtam (és hogy én mit értettem rajta), mert akkor javítom?

2020. jún. 17. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát a videóval vigyázz, mert személyiségi jogokat sért ha nem egyezett bele, hogy felvedd. Én inkább e-mailes formában kommunikálnék, amit vissza tudsz keresni és még csak nem is jogsértő.
2020. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!