Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiakadnátok, hogy veletek nem...

Kiakadnátok, hogy veletek nem beszélte meg?

Figyelt kérdés
A jövő héten úgy alakul, hogy nekem és egy másik kollégámnak a hátsó bejáraton kell bemennünk, bonyolult lenne elmagyarázni... Szóval ott kell majd bemennünk, de az zárva van. Tehát valakinek azt belülről ki kell nyitni, hogy mi be tudjunk menni. A kollégám mondta, hogy majd megbeszéli a főnökkel. Nap végén kérdeztem a kollégámat, hogy megbeszélte vele? Beszélt vele, és úgy beszélték meg, hogy 8 és fél 9 között nyitva lesz, ha mégse lenne nyitva, hívja őt és akkor kinyitja. De hozzám nem jött oda, hogy akkor én is hívjam, ha nem tudok bemenni, lesz_rta, hogy én hogy jutok be. Jogos a kiakadásom? Vagy nekem kellett volna utána rohangálnom?
2020. jún. 21. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kollégádat se a főnök kereste meg, hanem ő ment hozzá oda, nem?

Szerintem ebből ne csinálj ügyet, simán hihette azt, hogy úgyis megbeszélitek.

2020. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, nem akadnék ki.


1. Mivel a kollégád kérdezte meg, ezért nyilván neki fogja elmondani, hogy mikor lesz nyitva.


2. Mivel csak kettőtöknek kell a hátsó bejáraton menni, ezért gondolom abban bízott a főnök, hogy vagy elmondja neked a kollégád, hogy mi a menete a dolgoknak, illetve abban is bízhat, hogy úgyis együtt mentek dolgozni, és akkor megint csak elég, hogy a kollégád lett tájékoztatva az ügyről.

2020. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki.
2020. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell kiakadni, de nyugodtan hívd föl te is, ha nincs nyitva az ajtó, és a kollégád nincs veled valamiért.
2020. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A kollégám mondta, hogy majd megbeszéli a főnökkel. "

Megbeszélte, elmondta neked. Nincs miért kiakadni

2020. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki. Gondolom tudja a főnök nagyon jól, hogy kinek kell ott bemenni (mivel külön oka van ennek), nem fogja kinyomni a telefont, ha te hívod fel. A kolléga megbeszélte vele mi legyen, szóval tudjátok mi lesz a teendő. Ha nem tudsz bemenni, akkor egyszerűen hívd fel, hogy ott vagy a bejáratnál és nyissa ki.
2020. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De én hívogassam hogy be akarok menni dolgozni? Hát jó hogy nem könyörögnöm kell hogy felvehessem a munkát...
2020. jún. 22. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy egyszerű technikai probléma, nem könyörgés.

Inkább azon filóznál mi van a háttérben, hogy nektek sunnyogni kell...

2020. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kell filozni rajta, tudjuk az okát.
2020. jún. 22. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De most ennyi erővel a munkatárs is kiakadhatna, hogy ő neki miért kellene hívogatni. Csak egy telefonhívásról van szó....


Nyilván egy hátsó bejárat nem minden esetben van nyitva, és a főnök sem állhat ott egy bizonyos időintervallumban, hogy megvárja, ameddig mindketten megérkeztek. Azt mondta nyitva lesz fél órára, ha előtte vagy utána ér oda valaki, akkor egyszerűen rá kell csörögni, hogy engedjen be. Ez jó esetben még fél perces hívás sem lesz.

2020. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!