Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kiakadnátok ha egy 17-18...

Ti kiakadnátok ha egy 17-18 éves haverotok telefonjában egy 11-12 éves lányról találnátok képeket?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 04:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem az én dolgom. Amúgy sem nyúlkálok más telefonjában, szóval ez még nem is tudna velem megtörténni.
2020. ápr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Az fel se merül abban a csöpp agyadban, hogy talán az unokahúga az, ugye.
2020. ápr. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Hát töröld ki.
2020. ápr. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2 is mondja nem lehet, hogy az egy rokona? Te miért akadtál ki ezen kedves kérdező?
2020. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában még nem furcsa. Lehet családtag, ismerős stb...


Ha szexuális jellegű a kép, akkor meg 1 esetben oké számomra.


Ha régi képről van, szó amit akor készített, amikor ő is 12 éves volt és azóta nem törölte ki mert emlék.


(Ezt sem mondanám annyira normális dolognak, de ez az egy eset amire még azt mondom, hogy valamennyire megértem, de a 11-12 éves ehez már lehet túl fiatal...)

2020. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapból tisztelem annyira a barátokat, másokat, hogy nem turkálok telefonjába.

Majd megmutat valamit, ha akar.


Nekem pl 7-8évvel fiatalabb fiú tesóim vannak. Nyaraláskor meg egyértelmű, hogy a vízparton csak fürdőnaci van rajtuk.


Mindegyikünk sportol, karban tartja magát és nem vagyunk átlagos kinézetűek.


Szóval ha meglátnád őket 1-1 bepózolós képen egyszál fürdőnaciban telómon...

(27 éves nő vagyok)


Ha meg olyan lányokra bukik ...no comment.


Nálam volt olyan szituáció, hogy tudták volt kollégák van párom.

Aztán egyik nap hallottam a pletyiket a rosszindulatú ostoba néptől:

Milyen hűtlen egy rib∆nc vagyok stb....


Amikor fülembe jutott, lementem irodából az ebéd szünetükre és rákérdeztem egyenesen mi is ez a rib∆ncozás a hátam mögött...


...tudod mi volt?-.-"


Láttak kb 4x a posta fele kiszállni egy fehér autóból s puszit adtam a srácnak nagy öleléssel...


A TESÓM kirakott a postánál, mert útba esett neki 😅😅😅-.-"


Én azt mondom sokaknak (főleg) akik nem igazán ismernek: "van szád kérdezz!"


Viszont te egy büdös paraszt vagy s ha megkérdezed tuti kapni fogsz: mit nézegeted a telóját barátodnak.


Mivel hajnalba írtál, kinézem belőled azt, hogy buliztatok vagy valami, ő kidölt, te meg kutakodtál.


Én egyszer kaptam rajta egy havert turkálni a cuccaim közt ... Kitagadva a köreimből.


A bizalmasaimnak pedig megengedem azt is, hogy pénztárcámba nyúljanak, ahol nem pár tízezer van... Akiknek ilyen bizalmat kaptak, az nem véletlen volt, de a telefonomat akkor se adnám oda turkálni.


Főleg hogy párommal sok mindent megörökítünk.


Szégyen hogy nincs benned annyi, hogy emberként se tiszteled a haverod magánszvéráját.


Orrocskád cuki porcait alulról felnyomtam volna agyadig egy lendülettel 🤣


27/N

2020. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves fiúként nekem is volt 11 éves lány barátom (szigorúan barátság, semmi több). Bár képet nem tároltam róla, igaz akkoriban még okostelefon se volt.
2020. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az meg a másik ja, hogy bárkije lehet.


Ha nem "olyan" képekről van szó, akkor az ő dolga, de ha mégis "olyan", akkor is még mindig inkább képekre verje szerintem, mint hogy tetlegességig menjen. Felnyomni én biztos nem nyomnám fel.

2020. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barackoshányás ***** válasza:
Milyen képek? Nekem is van képem a 12 éves testvéremről (én 17 vagyok), de természetesen semmi olyan jellegű. Ha valami necces lenne, akkor valószínűleg megkérdezném, mi ez, és miért léteznek egyáltalán ezek a képek. Amúgy hogy láttam meg őket?
2020. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!