Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig maradjak a munkahelyeme...

Meddig maradjak a munkahelyemen majd, ha azt tapasztalom hogy egyszerűen nem megy? Amíg ki nem rúgnak, tehát a végsőkig?

Figyelt kérdés

Hogy álltál hozzá? Én targoncázni tervezek, mint pályakezdő, és most lesz meg a vizsgám is hozzá. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz, mennyire lesz könnyű vagy nehéz eligazodni az adott munkahelyen (elvégre egy raktár kész labirintus), illetve mennyire fognak siettetni úgy, hogy csak most kezdem kezelni a targoncát. Mit javasoltok, tartsak ki a végsőkig, míg esetlegesen el nem bocsátanak, vagy ha nagyon kritikus a helyzet akkor közben nézzek más munkahely után is? Ti hogy vagytok ezzel? Olyanról is hallottam, hogy van olyan típusú ember aki kb. csak biztonsági őrnek jó, mert semmit sem tud precízen végezni. Ilyen is van?


Félreértés ne essék a kérdés alapján, nem vagyok az a feladós típus, illetve nem pesszimistán állok hozzá, csak ez az oldala érdekel perpillanat, hogy átlagban ilyenkor hogy járnak el az emberek.


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.


Egyébként érettségim van a szakács szakma mellett ami sosem érdekelt, csak kényszerből tanultam. Targonca tanfolyam nagyon tetszett rögtön, mert imádok vezetni.



2020. jún. 22. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Még nem voltam ilyen helyzetben, de én az egy hónap vízválasztót mondanám. Ha annyi idő után is úgy érzed, hogy közöd sincs az egészhez, akkor kár erőltetni. De annál kevesebb idő alatt feladni meg butaság, mindent gyakorolni kell, hogy jól menjen. De ne gondolkozz ilyeneken, biztos menni fog az.
2020. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2020. jún. 22. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Targonca vagy bármi más, az egy hónap kevés rájönni erre. Ezért találták ki a próbaidőt! :) Cègtől függően 2-3-4 hónap és nyugodtan gondolkozhatsz a próbaidőszak utolsó napjáig. Ha utsó napon mondasz fel, akkor sincs semmilyen kötelezettséged, mert ez a próbaidő lényege, h mindkét fél elválhat a másiktól következmények nélkül.
2020. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amint éreztem, hogy ez nem az, ami, tipliztem.
2020. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Létezik olyan akinek szinte semmilyen munka nem áll kézre ami nem sori meló?
2020. jún. 22. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!