Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, menjek bocsánato...

Mit tennétek, menjek bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:A közvetlen főnökömmel nagyon jó volt a viszonyunk jó ideje,de ujabban sok a munka,ő is túlterhelt stb.

Egy alkalommal felhivtam telefonon mert valami közlendőm volt erre azt hallom a telefonba,h ez is mit akar mondta valakinek...Alig elmondtam a mondandóm lerakta rám a telefont miközben én még mondtam volna...Másnap ő hivott fel valamivel és én is eljátszottam vele ezt,hogy elmondta felét én meg letettem a telefont.Visszahívott,hogy,hogy képzelem,hogy lerakom a telefont miközben még be se fejezte.Erre elmondtam,h tegnap így jártam én is...A válasz:De Ő ezt nem csinálja meg a fönökével...(magyarul én nem vagyok ugyanolyan ember mint a másik...)Később megmagyarázta azután,hogy rákérdeztem,h benne volt valami nagy munkába és azért tette rám a telefont mert rosszkor zavartam.Na mult héten ugyanez történt,de akkor ő hivott fel valamit mondott én még mondtam volna,söt talán mondtam is és közbeszolt,h kösz szia és lerakta a telefont,ugyhogy megint leesett az állam...Rá 1 orára nekem volt közlendőm vele,így felhívtam telefonon gyorsan elmondtam és leraktam a telefont természetesen direkt.5 perc múlva jött személyesen,h miért raktam rá a telefont?Erre megkérdeztem, hogy ugye milyen szar érzés,de 1 órával ezelőtt én is így jártam...Erre elkezdett szabadkozni,h pedig ő elköszönt blablabla de közben otthagytam...

Na ez holnap lesz 1 hete azóta nem beszélünk...Egyszer sms-ben megkérdeztem,h haragszik rám,de nemleges választ kaptam és most nem tudom,hogy mi legyen!?

Elötte mindennap többször kommunikáltunk meg mondom nagyon jóban voltunk,de ez 1 hete megváltozott...

Még annyi,h ő csaj én meg pasi és én idősebb vagyok nála...


2020. jún. 24. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj. Hány éves vagy??? Nagyon gyerekes a viselkedésed. Értem én, hogy bánt, ha nem megfelelően kommunikál veled. Jogos, hogy rosszul esik. De hogy direkt várod, hogy ugyanaz a helyzet előálljon és akkor te is megcsinálod? Ez nagyon gáz. Elmondhattad volna neki normálisan, hogy fura volt a viselkedése, amikor találkoztok, személyesen, nyugodt körülmények között.

Teljesen érthető, hogy ezek után már nem akar veled közvetlenebb viszonyt. És csak akkor beszél veled, ha nagyon muszáj.

2020. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy felettes mindig megtehet olyat, amit az alkalmazott nem. Ennyi.

Bunkó volt az tény, de te meg gyerekes.

2020. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pitiáner dolog volt ez, felfújtad, most meg már nehéz belőle kijönni. Valószínűleg első alkalommal tiszta ideg volt, nem hiszem, hogy komolyan mondta amit mondott. Másrészről tényleg nem teheted meg ezt, ne csodálkozz, hogy miután már többször eljátszottad, elege lett. Kérj tőle időt, ülj le vele és beszéljétek meg, kérj elnézést.
2020. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én 50 éves vagyok ő 30 ...
2020. jún. 24. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért azt ne felejtsd el, hogy ő a főnök. Igen, ő megtehet olyasmit, amit te nem. Neked a munkaidődben rá kell érni vele beszélni, neki fordítva nincs ilyen kötelessége feléd. Az alap, hogy ha hívod, eleve kérdezd meg, megfelelő-e az időpont.

Lehettek jó viszonyban, de nem egyenrangú haverok vagytok, legalábbis munkaidőben semmiképp. Sértődőset játszanod meg egyenesen nevetséges és gyerekes.

2020. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az életkorbeli különbségnek ehhez semmi köze. Azért kérdezték a korod, mert vinnyogós tiniként viselkedsz.
2020. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Munkahelyen, munkaidőben, főnökkel szemben így viselkedni, ahogyan te csinálod, irtó gáz.

Ne feledd, hogy őneki is megvan a saját munkája, a saját határideje, tőle is kérik, várják valahol azt, amit éppen csinál, hosszú lére ereszteni, és napjában 50x zavarni telefonon, azt a benyomást kelti, hogy a saját munkádat nem vagy képes önállóan elvégezni, és minden csip-csup problémával zavarod!!!


Munkaidőn kívül pedig semmi helye a főnököt hívogatni telefonon, különösen hogy ő nő, te ffi vagy, nem kell zavarni, nem kell zaklatni, nem a barátja vagy, nem a kedvese, vagy családtagja vagy... szállj le róla, hagyd békén!


Hogy ugyanazt megteszed, amit ő, és lerakod a telefont miközben ő beszél???

Ő főnök, te pedig az alkalmazott!! Amit szabad Jupiternek, nem szabad az ökörnek! Sohase feledd el! Ilyen viselkedéssel gyorsan kikerülsz a karámból, és mehetsz egyedül legelni a mezőre!

2020. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm a válaszokat...
2020. jún. 24. 15:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Főnök állandóan eljátszotta velem is és a munkatársaimmal is ezt. Elhadarta amit akart és kinyomta. Ha te hívtad siettetett és rád nyomta. Ha valamit nem értettél, azt mondta ő elmondta 1x, többször nem fogja írd fel vagy megcsinálja ő. Első 3 hónapban rettentően stresszeltem emiatt. Aztán jött egy pont amikor elengedtem. Be kellett látnom, hogy én csak egy alkalmazott vagyok és az ő érdeke hogy munka meg legyen. Szoval ha nem értettem vmit hagytam, amikor kereste akkor kiakadt, meg szentbeszédet tartott, aztán ennyi. Ő idegeskedett ezen, èn már nem.
2020. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50???? Azt hittem, hogy egy kezdő 20 éves.
2020. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!