Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem fogadnak el sosem...

Miert nem fogadnak el sosem az új munkahelyeimen? Hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejerol.


Nagyon sok munkahelyem volt mar, es megcsak 18 vagyok .... vagyis nem sok, csak 3. De egyiken sem ereztem azt, hogy elfogadnanak, vagy befogadnanak.


Alapbol nagyon csendes lany vagyok, de nemtudom hogy valtoztassak rajta... Ha valaki kerdez valamit hirtelen azt sem tudom mit mondjak, hadonaszok ossze-vissza es hulyenek neznek sokszor, de ez a legkevesebb problemam, altalaban nem is figyelnek ram. Egyaltalan nem erzem azt hogy befogadnanak. Oke, hogy munkahely de azert jo lenne, ha egy-ket emberrel ki jonnek, hogy szunetekben ne egyedul legyek vagy epp maszkalgassak le-fol..


Hogyan tudnek azon valtoztatni, hogy ne legyek csendes? Vagy hogy figyeljenek ram is?


18/L



2020. jún. 26. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el. Új munkahely, tiszta lap. Nekem a legtöbb munkahelyemen nem zavart, hogy nem szólt hozzám kutya se. Legalább tudtam törődni a dolgommal. Egy egy poén meg egy "szia mizu" bőven elég.
2020. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta ?
2023. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta talán kicsit jobb lett, próbálok én nyitni az emberek felé először
2023. jan. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!