Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik így a kollégám?

Miért viselkedik így a kollégám?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi kollégám mindig mosolyogva köszön mikor meglát reggel. Néha meg is kérdezi, hogy vagyok. Meg beceneveket talál ki, hogy pl Vandus meg

Vandácska. (ez csak példa név volt). Azt tudni kell róla hogy ő házas 1 éve. Az egyik nap meg elkezdi, hogy majd egyszer berúgunk és szexelünk. Tudom, hogy nem komolyan mondta de mégsem tudtam neki erre visszaszólni.

Mikor segítséget kérek akkor segít. De nem értem miért viccelődik velem ha felesége van. Azt kihagytam, hogy én huszonéves vagyok ő pedig 40 fölötti.


2020. júl. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tetszel neki. Van felesége, de szeretőnek kellenél szerintem neki.
2020. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Mikor az egyik főnököm azt mondta: Felmennék én magához egy este!

Csuklottam egyet a meglepetéstől, és szinte azonnal: Bocsásson meg, de "egyestés" vendégeket nem szoktam fogadni.


Mondhatod neki te is, hogy: Neked ahhoz nem elég 1x berúgni!

2020. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vicces mondat mar szexualis zaklatas lenne mashol, itt meg sima prosztosag. Ez mar nem iskola.
2020. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen poénok mögött 90% akarat van.
2020. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, ha vevő vagy rá, akkor megkapod, ha elküldöd a búsba, attól ő még nem fog sírva fakadni. De miért is ne próbálkozna????
2020. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb leépíteni mielőbb, pl. ahogy a 2-es javasolta. Nem kell megbántani, csak érzékeltetni vele, hogy fordítva ül a lovon.
2020. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!