Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet átvészelni egy...

Hogyan lehet átvészelni egy olyan időszakot mikor kénytelen vagy olyan helyen dolgozni ahol utálsz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pénz miatt kint kell dolgoznom külföldön szobalányként, de nagyon nem szeretem. Eleve azt hogy itt kell lenni, ahogy bánnak az emberrel és hogy szinte minden nap reggeltől estig dolgozni kell. Tudtok adni valami tippet, hogy könnyebb legyen?
2020. júl. 5. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Munka utáni alapos feltöltődés.
2020. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a diákmelóim nagy része ilyen volt, utáltam de valamiből kellett enni meg a kolit fizetni. Ilyenkor arra gondoltam, hogy ez egy ideiglenes állapot és azért csinálom, hogy később jobb legyen.
2020. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mivel minden nap estig dolgozok így max aludni van időm, más feltöltődésre nincs
2020. júl. 5. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, hogy bánnak veled?
2020. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akarattal, kitartással, és csak a célra nézve. Ha örökké a pillanatnyi helyzetre nézel, fel fogod adni.
2020. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem most elég durva másfél évem lesz, próbálom a célt szem előtt tartani. De ha túl sok lenne mégis, szerencsére vannak alternatíváim.
2020. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2-es válaszolónnak nézd úgy mintegy ideiglenes állapotot. Közben tudsz keresgélni más felé.Az meg dicséretes,hogy annak ellenére, hogy nem szereted becsületesen elvégzed. Nekem van olyan munkatársam aki ezt úgy oldja meg,hogy jellemtelenül kihúzza magát a munkából.
2020. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!