Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen folyamatosan...

Munkahelyen folyamatosan támadnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon keményen kiállok magamért, ám látom, hogy azok a személyek bosszút forralnak, nem nyugodnak bele, egész egyszerűen el akarnak nyomni, mert gondolom olyan a pofám mint akit el lehet és kell nyomni. És egy ilyen ember bármit tehet, úgyis összefognak ellene, ha kell szétverik, kirúgatják vagy le is ölik, mert nem tudja hol a helye.


Az én véleményem, hogy inkább meghalok de akkor sem engedem hogy alárendelt legyek, vagy csicskáztassanak. De nem akarják ezt nekem megengedni, így elég veszélyes szituációkba sodornak mert egyre nagyobb már a lincshangulat.


2020. júl. 7. 17:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tény, hogy nem az empátia fellegvára általában a munkahely, - nem egy szociális jóléti intézmény sok hely. Pedig nem csorbulna egyik vezetőnek sem a vélt, valós tekintélye, ha venné a fáradtságot és megismerné az emberei problémáit, értene "Az Emberek Nyelvén", - nem úgy tekintene sokuk a beosztottjára, mint egy robotra, amit időközönként fel kell tölteni egy ATM-ről. De sajnos ez ellen nem sokat tudunk tenni mi, hétköznapi emberek. Pedig nagyon célba tud találni egy-egy jól időzített gesztus, amely hatására a beosztott is hajlandóvá tud válni a munkáján túl terjedő gesztusokra, - amikor izzik a főnöki szék egy főnök alatt. Ez egy oda-vissza működő valami LENNE, ha nem LENNE ennyi pszichésen toprongy ember vezetői pozíciókban. Tenni ez ellen csak annyit lehet, hogy a visszajárót az arra alkalmassá váló időpontban visszaadod.
2020. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
8: milyen munkát végzel?
2020. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

Most már írhatnád e csodás munkakört-munkahelyet;)


Soraidból úgy vélem, nem emlékszel, hogy nem te vagy a cég főnöke...te elfogadtál egy munkakört, amiben úgy teszel, ahogyan elvárják.

Ha nem tetszik, lehet lépni...

2020. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13


Ez jó ötlet, holnap már be sem megyek. Még fel sem mondok, meg sem érdemlik.

2020. júl. 7. 23:22
 15/26 Micimacko67 ***** válasza:
75%

Kérdező, személyes tapasztalat...

Egy időben én is főnök voltam. Kb 50 ember munkáját irányítottam. Vegyesen, fiatalok, idősek, férfiak, nők.

Gyakorlati tapasztalat:azoknak volt a legnagyobb szája, legnagyobb önérzete, akiknek a munkája egy kalap szamócát nem ért!

Pofázás, grimaszolás ment ezerrel, de dolgozni azt nem akart.

Mert, hogy neki ne mondja meg senki, hogy mit csináljon...na ezeket rövid úton a kapun kívülre raktuk...

2020. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%

14: úgy van, csak tökösen!

aztán majd megy a híre, és a következő munkahelyeden már eleve úgy fogadnak, hogy egy pattogó halljakend, aki még a legelemibb munkajogi szabályokat se tartja be.


Gratulálni lehet neked.

2020. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16


Hát ez kész őrület.


Tényleg rabszolgaság az egész s el kell tűrni, hogy aláznak.


Ha nem tűröd és lelépsz akkor már fel sem vesznek többé sehol.


Ilyen szar emberi sorsot...s a sok birka örömmel tűri, hogy porig alázzák. Meg is érdemlitek a sorsotokat!

2020. júl. 8. 11:02
 18/26 Micimacko67 ***** válasza:
56%

Mondj már egy konkrét példát, kérdező amivel és ahogyan téged megaláztak munka közben!

Miben és miért volt az a szituáció megalázó?

Mivel bántották meg ebben az esetben az emberi méltóságodat?

Azért kérdezem ezt így konkréten, mert én voltam mind a két oldalon...Voltam beosztott dolgozó és vezettem is embereket..Kíváncsi vagyok, hogy te mit és miért érzel megalázónak!

2020. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

17: a baj nyakon felül van nálad!

A munkahelyi hierarchiának semmi köze a rabszolgasághoz.


Vagy te nem jártál iskolába? Fogalmad sincs, hogy mi volt a rabszolgaság????


Nem írsz egy szót sem a konkrétumokról. Se arról, hogy miféle munka, se arról, hogy miben nyilvánul meg az, amit te alázásnak érzel.


Kívülről nézve valami túlfejlett érzékenység lehet nálad agyban, amit már rég kezelni kellett volna. A szüleidnek, még gyerekkorban...

2020. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%

"Az én véleményem, hogy inkább meghalok de akkor sem engedem hogy alárendelt legyek, vagy csicskáztassanak."



Tessék, szabad a pálya! Legyél vállalkozó, és akkor a magad ura leszel. Nem fog senki csicskáztatni.


Ja, dehogynem! A megrendelőid. Akiknek majd csontig be kell nyalnod, hogy téged bízzanak meg, és ne a konkurrenciát...


LOL

2020. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!