Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen folyamatosan...

Munkahelyen folyamatosan támadnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon keményen kiállok magamért, ám látom, hogy azok a személyek bosszút forralnak, nem nyugodnak bele, egész egyszerűen el akarnak nyomni, mert gondolom olyan a pofám mint akit el lehet és kell nyomni. És egy ilyen ember bármit tehet, úgyis összefognak ellene, ha kell szétverik, kirúgatják vagy le is ölik, mert nem tudja hol a helye.


Az én véleményem, hogy inkább meghalok de akkor sem engedem hogy alárendelt legyek, vagy csicskáztassanak. De nem akarják ezt nekem megengedni, így elég veszélyes szituációkba sodornak mert egyre nagyobb már a lincshangulat.


2020. júl. 7. 17:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak konkrét sértegetésekkel lehet valakit alázni. Elég egy gúnyos mosoly, gúnyos kérdéssel társítva és már el is van cseszerintve a napod. Közben körbeállnak a haverjai, akik szintén gúnyosan nevetnek ahogy aláznak. Te meg nemtudod hirtelen mit és hogyan vágj vissza. Ha konkrét szavakkal vágsz vissza, akkor is nevetnek.
2020. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Vannak ilyen elmebeteg közösségek. Próbálj meg máshol elhelyezkedni. Kár lelkileg olyan állapotba kerülnöd miattuk, hogy olyat tegyél, amit később megbánhatsz.
2020. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Micimacko67 ***** válasza:
53%

Idézem a kérdezőt a 4-es válaszából:

"Igazából már suliban is így bántak velem, munkahelyeken meg folytatódott ugyanaz. Az emberek azt, hiszik, hogy akinek olyan a pofája azt jogukban áll csicskáztatni."

Kérdező én a helyedben időnként elgondolkodnék és magamba néznék...Ha egy helyen történik velem ilyen, akkor lehet, hogy az ottaniakkal van a gond! De ha már több helyen is ez volt a gond, akkor mindenki és mindenhol hülye, csak én vagyok a repülő?


Kérdező, mi erről a véleményed? Nem véletlenül idéztem azt a viccet még az elején, csak úgy tűnik nem értetted meg a mondanivalóját...

2020. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
Eltűnt a kérdező, közben rájött hogy ő a helikopter? :-D :-D
2020. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
Vannak azok az emberek akik egyszerűen nem viselik a hierarchiat és a legkisebb utasítást is rabszolga csicskáztatásnak élik meg. Nincs is ezzel baj, mert van sok ilyen típusú ember aki abszolúte nem való alkalmazottnak, a baj az h belátása sincs erről és inkabb kinozza magát es a munkatarsait is s a vezetőket. Nem panaszkodni kell hanem tenni erte h a magad ura legyél. Inkabb mindenki szemét stb minthogy belásd h az alkalmazotti lét nem a te vilagod s uj utakra kellene evezni ahol te vagy a főnök.
2020. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
71%

Én már írtam neki, hogy legyen vállalkozó!


Majd ott meg a megrendelők fogják csicskáztatni. :-DDD

2020. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!