Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak olyan munkahelyek, ahol igazságtalanul viselkednek a dolgozókkal, aztán még nekik áll feljebb, ha nincs ember, nem szeret már ott lenni az alkalmazott, vagy rövid időn belül keres másikat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 23:00
 1/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Van. Sajnos láttam már nem egy ilyet.
2020. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet a főnökök csinálnak sajnos sok helyen. Tipikus esete amikor a hatalom nem jó ember kezébe kerül. Fitogtatni próbálja, felsőbbrendűnek érzi magát a felettes, és úgy bánik a dolgozóval mint egy kutyával. Ezzel szerintem valamilyen kisebbségi komplexust próbál kompenzálni az illető. Szerencsére nem csak ilyenek vannak.
2020. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1, Mert megtehetik. Az emberek nem állnak ki magukért és többségében teljes mértékben megérdemlik, hogy így kezeljék őket. Mondom ezt úgy, hogy nem egyszer mentem már szembe főnökkel, aminek az eredménye az lett, hogy a munkatársaim fele irigykedett rám vagy betámadott.

2, Te vagy az, aki kb. pár naponta kiírogatja újra és újra ezeket a kérdéseket és akinek már ezerszer leírtuk, hogy menjen máshova?

2020. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. júl. 9. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Agyukra ment a hatalom, és elvesztették a realitásérzéküket. Azt hiszik, hogy megtehetik, aztán mikor feláll a dolgozó, és szembesülnek a pótlásnának a problémáival, akkor jön a hidegzuhany. Aztán felvesznek valakit, és megnyugszanak, kezdődik elölről az egész.
2020. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

először is a magyarok nagy része frusztrált, boldogtalan, önbizalomhiányos ember.


aztán: a magyar munkáltatók még mindig nem fogták fel, hogy nem 1998 vagy 2005 van már. a mai fiatalok mobilisabbak, így ha tapló a főnök, munkatárs, az ember már dobbant is, illetve hamar elterjed a hírük, és a kutya nem fog odamenni dolgozni.

amikor 4-5 éve munkanélküli voltam diplomázás után, felhívtam egy kutyamenhely vezetőjét, hogy érdeklődjek a meghirdetett állás miatt.

Persze gyanús volt, hogy kb. 1-2 havonta hirdetnek, de azért megpróbáltam. A menhelyvezető nő mondta telefonon, hogy nehéz fizikai munka miatt sokan otthagyják, és a 69 (:DDD) a fizetés.

elmentem próbamunkára, rajtam kívül egy 19 éves kiscsaj is volt.

na, volt egy bunkó vékony női alkalmazott, egy még bunkóbb 120 kg-os nő (a főnök lánya) és a bunkó főnök. 5 perc alatt megértettem, miért hagyja ott őket mindenki.

természetesen nem vettek fel, mert helyre tettem az egyik bunkó alkalmazottat, de a menhelyvezető azóta is sértődötten posztolgatja a fészen, h alkalmazottat keresnek.

na ilyen egy átlagos magyar munkahely.

2020. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-ossal egyetértek. Hozzánk kb. havonta jön egy segédmunkás. Közülük évente talán egy, ha ott marad 2 hónapot, a többség 1-2 nap után lelép, mert annyira nevetséges a főnök hozzáállása, a munka mennyisége és a fizetés.
2020. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!