Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri kimenni külföldre...

Megéri kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kb fél éve németbe dolgozik hegesztőként.

Most egy elég komoly kocsival jött haza. Ennyire jól keresnek ott az emberek?



2020. júl. 17. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen ennyire jól keresnek ott az emberek. Nem véletlenül megy el innen mindenki. Ebben az országban csak elnyomás van míg más országokban azért odafigyelnek az emberekre is.
2020. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Igen, de szerintem egyelőre most külföldre sem ajánlatos a vírus miatt, mert ott se jobb a helyzet.(Legalábbis nekem ezt mondták, akik kinn dolgoznak Németben.
2020. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, meg de 2-3 ezer euró alatt inkább ne próbáld meg mert nagyon csöves helyeket fogsz találni kell egy kis kezdő tőke.. Plusz ha jó ismeretséged van kint és segít is akkor úgy egyszerűbb.
2020. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Megérheti, bár ez nem úgy megy, hogy te fogod magad és összeszedsz egy jegyre elegendő pénzt, aztán mész. Vannak olyan cégek, akik fizetik az utadat, a lakhatásodat, mindent, az interjú erejéig és ha felvesznek, végig, viszont egy ilyen lehetőséget nyilván nem egy képzetlen (idehaza munkanélküli) embernek fognak nyilván kínálni.


Aki konkrét melóra megy, az tájékozódjon a cégnél, hogy mi a helyzet a közlekedéssel és a lakhatással, aki meg szerencsét akar próbálni, az meg készüljön be pármillió forinttal, mert az első pár hónap keresgéléssel fog telni.

2020. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
megeri, de sporolni is kell, nem ossze vissza kolteni.
2020. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Kint jobban lehet keresni, ha van szakmád.

Egyébként az elég komoly autó mit jelent? 15 éves BMW?

2020. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Vasas szakmában megéri ( cnc, hegesztő..) ezeket kint megfizetik.
2020. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

Szóval 24 évesen kiment egy lakás egyik szobájába lakni, egy gyárban melózik 12 órákat és megvette Jürgen 14 éves E36-osát, aztán most ő Taktaharkány legmenőbb csávója.

Ilyesmiért maximum akkor érdemes kimenni, ha három darab vályudiszkós numerára szeretnéd váltani 12 hónap nélkülözését, amit megokosodásnak csomagolsz.

Ahogy érzed.

2020. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Én külföldön élek bár a Covid betett rendesen nekem is.


Rövid válaszom : pénzben megérheti igen, de minden másban viszont nem. Mondjuk én nem menő BMW miatt vagyok itt hanem lakásra gyűjtők.

2020. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!