Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell felmondani?

Hogyan kell felmondani?

Figyelt kérdés
Hogyan kell felmondani? Ha en mondjuk azonnal szeretnek felmondani akkor azt hogyan kell? Vagy ha beadom a felmondasom akkor kotelezo az 1 honap? Nem ciki?
2020. júl. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a ciki?

Írsz egy felmondólevelet (mintákat biztos találsz), leadod a HR osztályon és kész. Lehetőleg kérj egy aláírt dátumozott példányt, biztos, ami biztos.

A szerződésed szerinti felmondási időt le kell tölteni (általában 1 hónap) ez alól esetleg felmenthet a munkaadó, de nem kötelező. Alapból neked le kell dolgozni.

2020. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt a témát elég lazán szoktam kezelni, ha nem bírom tovább egy munkahelyen, nyomtatok egy felmondólevelet, netről szoktam letölteni. Odaadom a felettesemnek és kész, tőlem eddig mindig megkérdezték, hogy meddig szeretnék még maradni, nem ragaszkodtak a felmondási időhöz. Ne görcsölj rá, semmi kellemetlen nem lesz benne. :) Arre esetleg érdemes figyelni, hogy "közös megegyezéssel" történjen a felmondás, ezt is feletteseddel érdemes megbeszélni.
2020. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!