Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondta ezt a főnököm,...

Miért mondta ezt a főnököm, ti hogyan értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy azt mondja rólam, hogy "adjuk neki ezt a munkát, és akkor legalább egy ideig csöndben lesz..". Ők a raktárban voltak, én meg mellettük az ebédlőben, onnan hallottam hogy ezt mondja. Gondoltam hogy rám mondja, mert előtte kértem munkát tőle, majd pedig olyan munkát hozott föl nekem, ami a raktárból jött, így összeraktam a képet, és egyértelmű hogy rám célzott...

Ti hogy vettétek volna ezt? Nektek nem esett volna rosszul? Jól sejtem ez azt jelenti elege van belőlem és nem kedvel?

L/25



2020. júl. 19. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Keress másik helyet, egy jellem gyenge bandának tűnik, aki nem becsüli meg az embereit az írásod alapján, az ilyentől hamar le kell lépni...
2020. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A főnök tényleg jellembeli problémákkal küzd.

De azért nem tudjuk milyen a helyzet, mennyire vagy idegesítő vagy éppen jó munkaerő. Lehet, hogy nagy barom a főnök, de lehet, hogy csak a vezetői készségei rosszak és te vagy olyan minden lében kanál, akinek jobb befogni a száját valami tessék-lássék feladattal, csak hogy legyen valami. Ezt nem tudhatjuk.

2020. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl lelkesen-rendesen dolgozol, ez zavarja, mert ő egy lusta sz@r s a sleppjei is.

Előbb utóbb jönnek a konfliktusok a semmiért majd bizonyára.


Amúgy, ha kiderül a feladat hossza s ami neked való, akkor állíthatod azt, hogy rólad beszéltek.

Lehet más munkatársról beszéltek...

2020. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baja velem hogy gyorsan dolgozok. De mondtam hogy én nem dolgozok gyorsan, ilyen a tempóm. Azért mert en betartom a szüneteket, de van hogy ki se megyek, míg a többiek beszélgeznek, kávéznak, egy óráig ebédelnek, persze hogy hozzájuk képest gyorsnak tűnök. És mivel most megrendelés sincs annyi, sokszor alig tud mit adni. Ezért most jött nagyobb munka, arra mondta hogy odaadja nekem és akkor legalább csöndbe leszek egy ideig. De akkor is rosszul esett.
2020. júl. 19. 13:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Magyarul csak egy púp vagyok a hátán. Pedig en kedveltem.
2020. júl. 19. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4

Ha nyomod, mint a gép, akkor ne csodálkozz.

Sok cégnél kevés megrendelés esetén az "osszad be a munkát" van kiadva.

Járj ki te is szünetre, egyél-igyál kicsit s levegőzzél.


Esetleg kérdezz rá a főnöktől, hogy ezt a munkát, mikorra végezd el, mikor legyen készen. Így megelőzöd a problémát vele.Úgy lesz készen s akkor, ahogyan ő mondja s egy szava sem lehet rossz.

2020. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha ironia es nem rosszindulat volt?
2020. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Irónia? Nem tudom elkepzelni úgy, de az is lehet.
2020. júl. 19. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd rossz szándékúnak. Egyszerűen csak az zavarja, hogy nem tud neked elég munkát adni, pedig ez az ő feladata lenne, így olyan érzés neki, mintha ő csinálna valamit rosszul...
2020. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!