Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 30 évesen már késő kimenni...

30 évesen már késő kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Azt kellett volna, hogy kimenni fiatalon lehúzni pár évet és hazajönni családot alapítani.

De most már elkestem ezzel



2020. júl. 19. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Sosem késő kimenni külföldre.
2020. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne késő? Nem. Ha van nyelvtudásod és még némi munkatapasztalatod is meg önállóságod, akkor semmit nem számít a korod.
2020. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen késő, amennyiben 31 évesen szándékozol meghalni. Ha fiatalon akarsz kimenni külföldre megszedni magad, akkor hajrá, most vagy fiatal, most menj. Egyébként egy 30 éves ember mégcsak nem is középkorú. Fiatal felnőtt vagy ennyi idősen.
2020. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Tesóm barátja is 36 évesen ment ki, a tesóm 33 volt. Kint vannak már 10 éve, minden vágyuk teljesült.

Hajrá.

2020. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nyelvtudas, szaktudas kell es penz, mert ures zsebbel nem szabad nekivagni.
2020. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, ennyi idősen lehet-e még hazát cserélni. Mi 50 fölött vágtunk neki, puszta kalandvágyból. Összejöttek a dolgok, pedig minden előkészület nélkül indultunk útnak. Pénz, ismeretség, konkrét úticél nélkül. Mégis minden sikerült, bár az első 6 hétben a kocsiban aludtunk. Két év alatt rendes munkánk, barátaink lakásunk lett, mégse tetszett. Németország befogadott minket, csak mi nem tudtuk befogadni Németországot. 8 év után hazajöttünk, mert hiányzott a magyar zöldség, a magyar gyümölcs. Nem a multikban kapható szarságokra gondolok, hiszen az mindenhol egyforma, hanem a saját magunk termelte dolgok, ízek.
2020. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha késő, ha nem, én is kb. akkor fogok nekivágni. Addig tőkét, nyelvtudást és élettapassztalatot gyűjtök.
2020. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
46 évesen indultam neki Angliának egy sporttáska cuccal 2010-ben. Most van remek állásom, saját 5 szobás házam (hitelre persze), 2 kocsim (hitel nélkül), és BOLDOGOK vagyunk, s verjük a fejünket a falba, hogy nem hamarabb hagytuk ott azt a nyomorult orbán birodalmat. És lehet kapni itt magyar zöldséget és gyümölcsöt.
2020. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én apám például 45 évesen ment ki
2020. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!