Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki segítő...

Van itt olyan aki segítő szakmában dolgozik és belefáradt az emberekbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Segítő szakmában dolgozom emberekkel. Csaknem az egész napom rá megy, mivel képesek munkán kívül, hétvégén, ünnepnapokon is felkeresni.oké az én hibám, hogy tudjak a számom és van, aki megkeres netten is, de így tanítottak be anno a kollégák, hogy ők is ezt teszik.

Eleinte reagáltam ezekre a hivasokra, űzikre, majd rá jöttem, hogy a családom a fontosabb, így lazább lettem. Nyilván a munkahelyemen csinálom, amit kell, de sok vissza éles van. Képesek a főnöknél felnyomni, ha ne adj isten nem reagálok valamire pl facebookon.

Most nem dolgozom már két hónapja műtét miatt. Mondanom sem kell, hogy csaknem fenyegető üzenetek fogadnak, hogy elfelejtettem ezt, azt. Meg se kérdezem meggyógyultak e stb stb.. Olyan szinten kiábrándultam. Főleg, amikor közlöm, hogy beteg vagyok.. Fekszem én is, műtöttek és nem értik meg, csak ő nekik legyen jó. A főnököm is egy nehéz esett. Most csúnyát irtam volna legszivesebben...

Azon agyalok. Két hét múlva kb már mehetek dolgozni, de felmondáson agyalok. Ennyit nem ér ez. Gusztustalan sok ember...


2020. júl. 20. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki fogsz égni. Azt ajánlom, sürgősen tegyél meg mindent, hogy a lehető legjobban leválaszd a magánéletedet a munkádról. Nem tudom mi ez a segítő szakma, de az biztos, hogy nem vagy köteles még a kórházból is a sok hülyével foglalkozni. Azt mondod nehéz eset a főni, de le kéne ülni vele megbeszélni, hogy te nem egy panasznyelő robot vagy, aki a magánéletében is mások nyomorával akar foglalkozni. Ha nem ért meg és tovább erőszakolja ezt rád, akkor én felmondanék, mert előbb utóbb a mentális egészséged meg a családi életed is veszélybe dog kerülni.
2020. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondj fel. Megláttad, hogy az emberek nagy része mennyire nem érdemli meg a segítséget.

Nekem volt egy olyan időszakom, amikor sok embernek segítettem. Nem munkaként, hanem szabadidőmben. Végül az lett, hogy mindenki elvárt volna tőlem mindent és mindenki tojt rám. Ha nem ugrottam első szóra, engem tartottak rossznak. Én hagytam a fenébe, most már lapozok mindenkin, aki csak úgy segítséget kér.

2020. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!