Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorséttermi dolgozók! Menstru...

Gyorséttermi dolgozók! Menstruáció idején milyen a munka?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem 10-ből 8-szor nagyon erős a menstruációm minden tekintetben. Nagyon tudok görcsölni, sokszor erősen vérzek, brutál bágyadtság tör rám. Mondjuk ez az 1.,2. napban jellemző csak.


Most fogok kezdeni gyorsétteremben dolgozni. Az a kérdésem, hogyha mondjuk elkezdek görcsölni be tudok szaladni annyira, hogy be vegyek egy gyógyszert? Vagy tampontcserélni gyorsan van lehetőségem munka közben. Nagyon kellemetlen, de eléggé parázok attól, hogy nem engednek ki..


2020. júl. 30. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nőgyógyászod mit mondott, amikor elpanaszoltad neki ezeket a tüneteket?
2020. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem minden nap ugyanolyan a munkájuk
2020. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Véres a munka, vért "izzadó"...minek pánikolsz, természetes dolog...eset van s kivonulsz-elintézed.

Ha ez egy főnököt zavar, akkor alkalmazzon robotokat...

2020. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Más csajok is dolgoznak ott, max szólsz a műszakvezetővel, hogy eü helyzet van. De a zsebedben is ott lehet a görcsoldó, mikor kell lehúzod egy pohár vízzel és csinálod tovább. Ha meg cserélni kell, kiszaladsz arra a 2 percre. Max az első 2 napon tegyél be egy betétet is ne legyen "baleset", de ebből nem kell ügyet csinálni.
2020. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért csak ki lehet menni 8 óra alatt, vagy ha ennyi emberség sincs náluk, sok jóra ne számíts. Mindenképpen jelezd a főnöknek, hogy ilyen előfordulhat.
2020. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy 8 óra alatt nem lehet kimenni, hanem, hogy lehet 2 óránként kéne WC-re menni cserélni és hogy az mennyire megoldható.
2020. júl. 30. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ne tampont használj amit gyakran kell cserélni, hanem éjszakai betétet
2020. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Sztem ez mindenhol megoldható ahol emberseges korulmenyek vannak nem allatok vagytok. Ez egy női dolog s termeszetes is. Semmilyen nőgyógyászra nincsen szükség 1es. Elég sok nő szenved így főleg ha nem szed fogit. Köztük én is s semmi bajom nőgyógyászatilag ez az alkat vok, kislanyként is szenvedtem vele s most is.Ez nem betegseg hanem allapot egy nő életében havi egyszer.
2020. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem árt megnézetni, mert a túl erős és fájdalmas vérzésnek lehetnek komolyabb okai, amit figyelni vagy kezeltetni kell. Idővel komoly vérszegénységhez is vezethet. Nem beszélve a sok felesleges szenvedésről. Semmiből nem áll kérni egy időpontot és kivizsgáltatni.
2020. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!