Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mixernek tanulok de még...

Mixernek tanulok de még nagyon az elején vagyok, hogyan rázodjak bele?

Figyelt kérdés

Vegyek itthonra egy kezdő boston seker szettet például? Hogyan tudok ennyi felé alkoholt megjegyezni?

Szívesen beszélgetnék privátban is.



2020. júl. 30. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Mi az, hogy ennyi féle alkoholt?

Van sör, bor meg pálinka - eredeti alkohol - illetve ott van a többi alkoholnak csúfolt műcucc (pl likőr, whiskey)


Ezen mi olyan nehéz?

2020. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Feltetelezem a koktelokra gondolt, de az alkoholokon belul is ezerfele kategoria van, nem csak annyi, hogy sor, bor... van szazfele sor meg bor xD

Amugy meg ugy jegyzed meg, ahogy minden mast... Bemagolod. De az otthoni shaker szett is jo otlet, a gyakorlas sosem art.

2020. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy példa volt. Rengeteg olyan alkohol van ami a koktelokhoz kell de például ilyen Tesco Auchanban meg eletedbe nem is lattal
2020. júl. 31. 01:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. Egy idő után pontosan érezni fogod, hogy melyik alkohol mihez megy. Pont mint a fűszerezés esetében. Nézegess koktélrecepteket, nincs annyi féle azért, 5-6 fajtát használnak elterjedten, ami meg nem az, azt meg azért fogod megjegyezni, mert kilóg a sorból. Ízvilágokban gondolkozz szerintem, ne magolj.
2020. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pincérnek tanulok, az életem része ez a dolog, és ezt is tanítják, külön én bartender vagyok. Ami szinte a legfontosabb hogy miből és hogyan készül, onnan a koktélok mennek... sajnos nagyon sok fajta koktél van, és alapból az alkoholtartalmú italok az alap, nem egyből a koktélok, engem mindig kérdezgettek, na mondd el az összes Ír whiskeyt, na most konyakok, na most a brandy, és a többi. Én mindent valamihez kötöttem, úgy sokkal könnyebb, ha konkrét kérdésed van privátba nyugodtan írj!
2021. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!