Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan rázódjak vissza?

Hogyan rázódjak vissza?

Figyelt kérdés
2hete elkezdtem sokat enni, elején 1600kcal stb, aztán a kövi héten úgy voltam hogy oké, 1 hétig elengedem magam azt eszek amit akarok és amennyi jólesik utána visszatérek a szigorhoz csak zavart hogy 1-2naponta túl ettem maagam, és reméltem 1 hét segít abban hogy befejezzem, de csak rosszabb lett. Hogyan térhetnék vissza az 1200 kalóriás kajálásra? Tudom önkontroll de van valami tippetek hogy mire kéne gondolnom vagy bármi

2019. márc. 19. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne térj vissza
2019. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amik bejöttek:


- Előre megterveztem az étrendet, nem volt itthon semmi más kaja, csak az ami aznap belefér a keretbe. Macerás, mert így mindennap boltba kell járni, nem tudsz több napra főzni, stb. De csak az eleje ilyen húzós.


- Mikor rámtört az ehetnék 2 étkezés között, lementem pénz nélkül sétálni, és addig nem mentem haza, míg el nem múlt, vagy el nem jött a kajaidő.


-Boltban célzottan vásároltam, édesség, vagy péksüti részlegre nem mentem.


-Ha valami édességet kaptam, tovább ajándékoztam, vagy gyorsan megetettem valakivel.


- A hűtöm mindig full üres volt. Nem volt itthon se vaj, se kenyér se semmi amit csak be lehet kapni és megenni.


Ezek drasztikus módszerek, de nekem bejöttek, hogy elinduljak az életmódváltás útján.


Ha meg szülőkkel laksz, és ezek a tippek nem megoldhatóak, akkor az szívás.

2019. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok az anya, tehát a családnak van itthon minden, nem lehet üres a hűtő... Szívás.

Kb. egy hete én is elengedtem magam, ráadásul becsípődött a derekam, mozogni se tudok, hogy kompenzáljak.

Azzal az egyel tudok hatni magamra, hogy ha kinyitom a hűtőt én döntök. Tudatosan. Kezemben van az irányítás, büszke vagyok magamra, ha jól döntök. Hogy nem egy szelet zserbót veszek ki, hanem Pl. egy natúr joghurtot. Ez jó a lelkemnek és a testemnek is.

Na meg nem akarom elcseszni az eddig elérteket. Már 8kgt fogytam, nagyon látványos. A hűtős döntésnél is gondolok erre.

2019. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az vált be nálam is, hogy ha nagyon szenvedek és ennék (nő vagyok, ez nálam kb.2 nap havonta, amúgy bőven jóllakok a kalóriakeretemmel), akkor figyelemelterelésként csinálok magamnak valami programot, vagy elmegyek sétálni, biciklizni.
2019. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat <3
2019. márc. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!