Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem sikerült az interjú a...

Ha nem sikerült az interjú a Bosch 3-as csarnokaban,akkor be lehet jutni másképp?

Figyelt kérdés
Az interjú nem sikerült az egyik ismimnek,mert az állásinterjún egy alátétet kihagyott, mashogy be lehet jutatni? Hallottam hogy van egy idő intervallum ami alatt nem jelentkezhet,ki lehet ezt küszöbölni?

2020. aug. 5. 01:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 3-as csarnokba(ami amúgy a 104-es, csak mindenki tévesen 3-asnak hívja) nehéz most bejutni, még tavasszal elküldtek egy csomó embert, meg munkaidőt is csökkentettek. Az autóipar döglődik. Javaslom próbálkozz inkább a kéziszerszám gyárban. Ott nem rég nyílt meg az új csarnok. Mindig van felvétel, mert hatalmas a fluktuáció.


Most akkor ismerősöd volt, vagy te?


Egyébként tényleg rengeteg hülye dolgozik a Boschnál. Ez ott mondhatni nem bug, hanem feature.

2020. aug. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az egyesbe vagyok most,az ismerősöm bukott el.
2020. aug. 9. 05:00
 13/13 A kérdező kommentje:
3asba voltam csak leadtak.
2020. aug. 9. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!