Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miután visszamentem a munkahel...

Miután visszamentem a munkahelyemre a gyerek mellől, szinte teljesen leírtak, a legnehezebb, legmacerásabb feladatokat bízzák rám, de mintha láthatatlan lennék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a korábban elért eredményeimet, a korábbi feladataimat átadták más kollégáknak, azokat nem kaptam vissza. Olyan, mintha visszaállítottak volna a starthoz. 8 hónapot voltam otthon a gyerekkel, a 9.hónap legvégéig dolgoztam, az otthon töltött idő alatt folyamatosan figyeltem a szakmát, nem szakadtam el a munkahelyemtől, úgy érzem mindent megtettem.

2020. aug. 6. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez sajnos elég természetes. Úgy értem, persze, hogy átadták a feladataidat, hiszen nem áll meg az élet, még 8 hónapra sem. Vagy várj, hátha visszarázódsz vagy keress másik állást (bár kisgyerekkel sajnos nehéz lesz)
2020. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen, ez a gyerek ára.... :( én úgy látom, hogy idő kell ennek, mire az ember vissza tud kapaszkodni a korábbi karrier szintjére, de sajnos van, akiknek sose sikerül. Én is azt javaslom, hogyha tartósan nem változik a helyzet, akkor mindenképp válts.
2020. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ebben szerintem semmi extra nincs, kiestél a napi feladatokból. Az, hogy átfutod a szakmai híreket két pelenkázás közben kicsit kevés lehet a mindennapi ügyemenethez.
2020. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, nem átfutottam, segítettem a kollégáimnak. Épp azért, hogy ne lehessen azt mondani, hogy én csak otthon pelenkázok. Nem bolti eladó vagyok, nem kell fizikailag a munkahelyemen lennem.
2020. aug. 7. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen miatt nem tudok lépni.

Ugyanis nekem szupi a munkahelyem (rugalmas, barmikor jöhetek mehetek csusztathatok stb amire szüksegem van), csakhogy szeretnék külföldre menni legalabb 1 evre a nyelv miatt(akcentus miatt is es hogy spontànabban jöjjön a nyelv rutinbol stb)

Es jo lenne ha vissza is tudnék ide jönni..de

- vagy felvesznek helyettem màst ugye aki a) vagy bevàlik azaz engem nem vesznek vissza, vagy b)szétbarmolja az egesz rendszert hibàkkal (ami nagyban valoszinü mert nem könnyü követni a szàlakat nàlunk)es a visszajövetelem azzal telne honapokig hogy màs hibàit javitgatom, vagy engem vesznek elö nàlam kibuko korabbi dolgozo àltal megejtett hibàk miatt,szoval bele öszülnék

-vagy szétosztogatjàk az en területem es egy màsik területre tennének be visszajövetelemkor ami esetleg nekem nem is tetszene, söt (igy is szoktàk neha pedzegetni nem e vàllalnék pluszba(persze plusz fizuért)üzletkötest vagy call centert is az alap melom mellé, ami nagyon nem én vagyok eddig sem vàllaltam el.


Nekem is jol jönnének ötletek. Anno kerdesemre hogy a munkam mellett tudnék e külföldön is dolgozni, irtak nekem erre lehetösegeket, lentebb a kerdesem erröl, de de nem is tudom mert a fenti kètelyeimre ez nem vàlasz

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2020. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*igaz VPN -el tenyleg be tudnek kplföldröl dolgozni csak a munkàm javarésze irodai is, azaz nyomtato szkennelö èrkezö szerzödések szàmlàk feldolgozàsa is es nagy részben.

Ha mindezt masik kollega végezné a kezem alà mig kint vagyok, es mondjuk elüti az összegeket datumokat abbol en nem tudok hibatlan kimutatàsokat sem összehozni pl.


Szoval ugy erzem meg van kötve a kezem a szuper munkahelyemmel.

2020. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoval ugyanazon gondolkodom mint kerdezö csak nem gyerek kapcsàn éppen hanem külföld kapcsàn, de ugyanazm
2020. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!