Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a legszánalmasabb...

Milyen a legszánalmasabb munkahely, ahol valaha dolgoztál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 23:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ruhaboltokban fülkéztem, a legtöbb ember nem értette minek akarom tudni, hogy hány ruhát visznek be, sokan úgy csináltak mintha nem tudnák, hogy mit akarok, volt aki képes volt úgy lopni... Elég bunkó módon viselkedett sok ember és nem csak az olcsóbb boltokban hanem pl a levisben is...
2020. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Felszolgáló voltam egy kávézóban, ahol a tulaj kiküldött az utcára, hogy szólítgassak le embereket, hogy jöjjenek már be kávézni😂
2020. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

Őszintén szólva én onnan már 1 hét után szabadultam volna,ez már tényleg olyan dolog mint ha rabszolgák lennétek,az még oké hogy spóroltak a kaján a vendégeknek de az hogy napi 2x lehetett el menni a wcre az már nem emberhez méltó.

Remélem nem sokáig maradtál ott ezek után?

2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Betanított munka, de a legrosszabb fajtából. Büdös volt, mivel élelmiszer-ipari, a kollégák nagyon egyszerűek, főnöknő pedig mindig ott volt velünk és szó szerint úgy beszélt velünk, mint ha fogyik lennénk, pl ha pár szót szóltunk egymáshoz- Nem beszélget! Csinálja a dolgát!- meg ilyen hasonlók. 4 napot bírtam. Inkább kiállok az út szélére, bár nem tettem🙂. Utána egy jobb helyet találtam.
2020. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
8as meg 12 es eléggé súlyos... Ezt a leszólítós dolgot én Horvátországban tapasztaltam és még turistaként is kínos.
2020. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Metionin ***** válasza:
100%
Műanyaggyár, 12 órás műszakok, éjszaka, hétvégente. Ez volt az első diákmunkahelyem. Gyorsan kellett valami mert otthonról kidobtak, ösztöndíj első félévben nem járt, kolit meg életben maradási szükségleteket viszont fizetnem kellett valamiből. Az órarendem katasztrofális volt, reggel 8-tól este 8-ig órák, hétköznap lehetetlen volt megfelelő műszakot találni, így maradt ez. a munka nem volt agysebészet, a baj az volt, hogy sosem álltak le a gépek, szünetre úgy lehetett menni hogy váltották egymást a dolgozók. Na a diákokat nem váltották. Volt hogy a 9. órában úgy szöktem ki a wc-re de enni, inni sem engedtek ki. 3 hónapig csináltam, aztán szerencsére több laborom is véget ért és tudtam keresni másik munkát. Soha olyan boldog nem voltam, mint amikor utoljára kisétáltam, pedig balhé árán mentem el. Azt akarták, hogy a mozgó gépbe nyúlkáljak, holott ez tilos, de a műszakvezető közölte, hogy vagy belenyúlok, vagy mehetek haza, egyébként is gazdag diák (sic! nyilván azért jártam hétvégén éjszakai 12 órás műszakokba) vagyok, ha levágja a kezem, kit érdekel. Úgysem fogok soha dolgozni. Na akkor szépen felálltam és hazamentem. Szerencsére már bejelentkeztem addigra másik munkára és 3-4 nap múlva kezdtem is egy új helyen. Viszont vagy 2 hétig járkáltam a nyakukra, mert nem akartak kifizetni, mondván szerződést szegtem, mert engedély nélkül léptem le.
2020. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy hotelnek csúfolt vidéki lebujban voltam recepciós. A tulajdonos banya folyton a nyakamra járt, és feketézésre/ vendégek lehúzására kényszerített, plusz folyamatosan belém kötött, mert nem voltam erre a pályára alkalmas szerinte. Ennek ellenére mikor fel akartam mondani pár nap után, akkor mézesmázosra váltott és marasztalt.

Akit ismert, annak nyalt, a többi vendéggel atom bunkó volt.

10 nap után szabadultam végül, de többnek tűnt. Ja nyilván alig akart fizetni, csak navos fenyegetés fejében.

2020. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Értékesítői állás.

A legtöbb pénzt hozó ügyfelek le voltak osztva a főnököknek.

Nekem maradt akik maradt...

Hideghívás is volt.

Nehéz volt eladni a szolgáltazást de szabadidőmben folyton olvastam értékesítői könyveket innentől már tudtam eladni.

De nem.lehetett belőle jól megélni. Minimálbér+az eladott hirdetés 15%-a. A főnök pedig folyton szekált hogy miért nem hozok többet. Felvetettem neki hogy mi lenne ha csak azoknak akarnék eladni akik már vásároltak tőlünk, az újaknak csupán küldenénk az ingyenes újságunkat hogy megismerjenek minket először és csak később adnánk el nekik. Erről hallani se akart. Amikor kicsúszott a száján hogy teher vagyok ott nyújtottam a kezem és mondtam hogy viszlát.

Nem tartom kizártnak hogy egy nap visszatérjek erre a területre de akkor olyan terméket/szolgáltatást válalnék be amit könnyebb eladni.

2020. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy "generál kivitelezőnél"(ő így hívta magát), dolgoztam, mint segéd. Addig minden oké volt, hogy levitt a helyre (350 km), volt szállás (nagy putri, bűz, beázott az épület, csepegett az ágyba a víz, besàrgult falak, nem volt padló, csak a csupasz beton, kosz, minden amit el lehet képzelni), aztán kezdődött a meló, napi kifizetésről volt szó, de két nap után közölte, hogy "Majd, ha mész haza oda adom", hát oké. Aztán kiderült, hogy nincs is szakembere, mindenki segéd volt nála, de ilyen nagy fekete, buta roma volt mind, akik semmihez nem értettek. Mondok példát: Kültéren burkoltunk, és az egyik segéd locsolta az alapfelületet vízzel, majd rögtön arra húzta a ragasztót, fugàzàsnàl a 24 óra sem telt el(nem gyorskötőt használtunk), meg ilyenek. Aztán a főnök lelépett egy nap, kapott a megrendelőtől pénzt, és lelépett a tesókkal, meg a többi rokonàval inni, este ért vissza, addig mi a melóhelyen voltunk, rohadtunk a 40 fokban egész nap, végül hót részegen visszajött, és kijelentettem, hogy megyek haza. Fizetést nem kaptam, hosszú hónapnyi zaklatás után lökött ide nekem húszezret, ennyi. Bejelentés nuku persze.

Azóta elkezdtem ezt tanulni, szakember akarok lenni, nem ilyen kókler, mint ő, mert sajnos ilyennel van tele az építőipar.

2020. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Részvétem mindenkinek :(
2020. aug. 9. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!