Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg félreérthető volt,...

Tényleg félreérthető volt, hogy vettem neki csokit?

Figyelt kérdés
Van egy grafikus srác nálunk, aki nagyon sokat segített nekem az utóbbi időben. Év végén voltak vizsgáim, de mindig digitálisan kaptuk meg az anyagot, és ő mindig kinyomtatta nekem. Pedig magáncélra nem nagyon lehet használni az munkahelyi nyomtatót meg papírt, mégis megcsinálta. Ez idő alatt beszélgettünk sokat és egyszer említette hogy melyik milka a kedvence. Most találkoztunk csak azóta, és én hálám jeléül vettem neki egy nagy tábla csokit. Máshogy nem tudom hogy tudtam volna meghálálni neki. Na ez kitudódott és már rögtön mindenki össze akart boronálni minket, sőt volt aki a barátnőjének hívott. Szerintetek is félrérrhető volt hogy vettem neki csokit? Nem akarom hogy azt higgye akarok tőle valamit, csak meg akartam hálálni a fáradozását. Vagy csak simán szóban kellett volna megköszönnöm neki?
2020. aug. 9. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt félreérthető, teljesen megfelelően cselekedtél.

Azzal meg ne foglalkozz mit gondol a többi.

2020. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt félreérthető sőt, aranyos gesztus volt, hiszen ő nem kért ezért semmit.


Azt értem, hogy zavar esetleg, hogy a többiek miatt kellemetlen helyzetbe hoztad a srácot is, viszont szerintem ő sem úgy fogja ezt fel, nem haragszik ezért.


A többiekkel meg nem kell foglalkozni, sajna az emberek élete sokszor olyan egyhangú és unalmas, hogy minden kis mozzanatnál nincs jobb dolguk, csak egyből kombinálni.


A sráccal amúgy meg lehet beszélni, mint két haver, hogy na ezeket hallani, ne haragudj, nem akartad őt kellemetlen helyzetbe hozni, csak tényleg meg akartad valahogy neki köszönni a sok segítséget. Erre majd úgyis azt mondja, hogy jaj ugyan, nem történt semmi, nem kell a többiekkel foglalkozni. Az a lényeg, hogy ti tudjátok mi van köztetek és mi nincs.


Én is olyan pletykákat hallottam (egy pár évre Pestről vidékre költöztem), amiket még én sem tudtam magamról, csak röhögtem egyet és kész. Az értelmesebbek vagy nem hitték el vagy volt bennük annyi, hogy odajöttek megkérdezni.

2020. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!