Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok folyamatos műszako...

Vállalnátok folyamatos műszakot nettó 250-300 ezerért?

Figyelt kérdés
Ma kaptam állásajánlatot amiben kapnék nettó 250-300 ezret de folyamatos a munka. Tehàt azt hiszem azt mondta, hogy 3 munaknap ès 3 pihenő és újra. Megérné szerintetek? Operátori állás. Az a helyzet, hogy nagyon kéne a pènz és ez az összeg megfelelne csak nem tudom, hogy bírnám ezt a tempót. Van itt olyan aki ilyen munkarendben dolgozik, hogy bírja? Mert van egy màsik munka is ott igaz kevesebbet kapnék de egy nűszakos lenne. Szerintetek melyiket válalljam be? 23L

2020. aug. 11. 11:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg 6-18ig dolgozol 3 napig az siman vallalhato szerintem. 18 oratol van idod pihenni boven, aztan meg ugyis ott a 3 szabadnap.
2020. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos műszak abban a gyárban ahol én dolgoztam: 3 nap reggel 6tól este hatig, 3 nap pihi, utána 3 nap este 6tól reggel 6ig. Természetesen hétvégén is. Szerintem nálad is erről lesz szó. Lehet bírni egy ideig, főleg fiatalon, de én 1 év után mást kerestem.
2020. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Na jó, de honnan tudnánk mi, hogy neked hogy van a munkarended? :D

Amiket leírtál, az alapján úgy van. De, azt írtad még te se tudod biztosan. Szerintem teljesen jó ez a munkarend amúgy. A szívás akkor lenne, ha éjszakára is kéne menni este 6-tól reggel 6-ig. De, ha minden nap reggel 6-tól este 6-ig az király.

2020. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szerintem igen estét nem hallottam. bár emailt még nem kaptam, ha este 5-ig nem küldik akkor azért még felhivom hogy mégis hova kell menjek :D. nem szeretem ha emailben kuldik ahelyett hogy lediktalnak, mert a végén még elfelejtik
2020. aug. 11. 11:58
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 munkanap után van 3 szabad, es csak egy műszakos, tehát nem kell éjszakázni, akkor simán bevállalnám.
2020. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ott éjszakazázás is szerintem.
2020. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
14%
Ennyiért semmit sem vállalnék ami több mint egy félállás, de te fiatal vagy, meg gondolom képzetlen, szóval ugy ez jó pénz. Simàn lehet birni ennél joval tobbet is. Amikor ennyi voltam siman nyomtam szunnap es hetvege nelkuli 12-16 oras muszakokat londonban, igaz meg is kerestem vele (szallason es kajakoltsegen felul) havi 3000 fontot, ami akkori erteken is 1 milla korul volt. De idovel az ember belefárad, plane ha kenyelmes irodai meloval is lehet ennyit keresni.
2020. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Apukám hasonlóan dolgozik, három nap nappalos, három nap szabad, három nap éjszakás, megint három nap szabad, stb... ő szereti, már kb. 7 éve így dolgozik, nagyon szereti. Mondjuk az se mindegy, milyen munkát kell végezni, ha egész napos fizikai munka, akkor nem hiszem hogy sokáig lehet bírni.
2020. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
hát szerintem fizikai, mert operátori azaz szerintem az abbol áll, hogy egyéb alaktrészek összeszerelése, arucimkézés, dobozolás stb. csak mert ezeket csinaltk egy operatori melonal korabban
2020. aug. 11. 12:24
 30/32 anonim ***** válasza:
13%

Abból a 3 szabadnapból 1 végig dögléssel fog telni...

Nekem rohadtul nem érné meg hogy 3 napig egyáltalán ne legyek otthon


(a párom ennél szarabb beosztásban van, borzalmas!)

2020. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!