Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok folyamatos műszako...

Vállalnátok folyamatos műszakot nettó 250-300 ezerért?

Figyelt kérdés
Ma kaptam állásajánlatot amiben kapnék nettó 250-300 ezret de folyamatos a munka. Tehàt azt hiszem azt mondta, hogy 3 munaknap ès 3 pihenő és újra. Megérné szerintetek? Operátori állás. Az a helyzet, hogy nagyon kéne a pènz és ez az összeg megfelelne csak nem tudom, hogy bírnám ezt a tempót. Van itt olyan aki ilyen munkarendben dolgozik, hogy bírja? Mert van egy màsik munka is ott igaz kevesebbet kapnék de egy nűszakos lenne. Szerintetek melyiket válalljam be? 23L

2020. aug. 11. 11:00
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
na halljátok azota se kaptam emailt ez bukta azota meg bombáztak uj interjukkal :D. amnik jobban megérnék
2020. aug. 11. 13:50
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz az, és ha nem is minden héten, de szabad hétvége is akad. Ismerősöm Media Markt ban 3 nap munka 2 szabad így dolgzott, de volt 8 órás napja, meg 12 órás is, épp hogy írták a beosztást.

A 3 műszak az durva, azt nem vállanám.

2020. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!