Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek után valószínű, hogy a...

Ezek után valószínű, hogy a szakmámban már sehová sem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Kirúgtak másfél év után a munkahelyemről, ami az első is volt egyben. Sajnos nagyon sok feszültség és probléma gyűlt fel az elmúlt időszakban, amit egy bizonyos ember megpróbált rám tolni sikerrel, mivel a főnökök az ő verzióját fogadták el. Én az elbocsátásomkor nem tudtam visszafogni magamat és az egyik főnököt (aki a piszkos munkát végezte) elküldtem ahová lehetett.

Ezek után nyilvánvaló, hogy ide nem hívnak többet, de hallottam olyat, hogy ilyenkor megküldhetik a nevemet más cégeknek, hogy rossz munkaerő lévén ők se alkalmazzanak. Van ennek alapja? Vagy csak elterjed, hogy ilyen meg olyan vagyok akkor is, ha megvolt az oka?



2020. aug. 12. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
"de hallottam olyat, hogy ilyenkor megküldhetik a nevemet más cégeknek, hogy rossz munkaerő lévén ők se alkalmazzanak" Ez alaptalan. Értelemszerűen ha egy 300 fős faulban laksz, akkor mindent tudnak rólad. De csak akkor.
2020. aug. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem 300 fős falu, de mondjuk egy 800-1000 embernél több Budapesten legalábbis biztos nem dolgozik ezen a területen. A szakmám valamelyest hiányszakma, de azért nem vagyok pótolhatatlan és ennyi munkatapasztalattal nem is számítok profinak.
2020. aug. 12. 06:02
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen nincs,ez valamikor 50-években volt de akkor a politikai osztály művelte az emberekkel.
2020. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem kérnek ajánlólevelet, addig nincs miért aggódnod
2020. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!