Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltak munkahelyeid, ahová...

Voltak munkahelyeid, ahová nem tudtál beilleszkedni? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Volt benne önhibád is, vagy a kollégák vitték a prímet? Esetleg egyéb?

2020. aug. 12. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden volt benne, amiket írtál.
2020. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én elég introvertált vagyok szóval meg sem próbálok beilleszkedni igazán. Nem nagyon ismerjük meg egymást a kollégákkal.. Ettől még kedves meg normális vagyok, csak keveset barátkozok, beszélgetek.
2020. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Travis83 ***** válasza:
100%
Általában mindenkivel kijövök és bárhova gond nélkül beilleszkedem, de volt egy hely, ahol csak egy hétig bírtam a talajt. Ennek okozója pedig az ottani főnök volt, akinek megrögzött mániája volt csúnyán ordibálni az alattvalóival. Én pedig nem tűröm az ilyen hangnemet. Megkaptam a heti fizut, megköszöntem a munkát és leléceltem.
2020. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár ilyen. Nálam az az oka, hogy úgy érzem, első benyomás alapján beskatulyáznak engem. Pl kérdezek valami butaságot az elején, és egyből elkönyvelnek butának. Így én is szégyellősebb leszek, és kevésbé nyitott. Aztán kölcsönösen nem érdekeljük egymást.
2020. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, nekem pont ez a problémám :/ attól félek, hogy ha egyvalamit elrontok, utána már biztos mindenki úgy ismer majd, mint a hülyét a csoportban. Próbálom azt mondani magamnak, hogy már el is felejtették, meg hogy nem is volt olyan nagy dolog, amit tettem, és ez néha tényleg segít.
2020. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Detto nekem is ugyanez van, mint az utolso kettonek, pedig amugy szorgalmas es okos vagyok es mindent lejegyzetelek, ami uj info. Vannak viszont olyan korulmenyek, amik nehezitik a beilleszkedest es emiatt mar ugy indulok be, hogy minden bajom van, pedig erdekel a terulet.
2021. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!