Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem van már a home officebó...

Elegem van már a home officeból! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Március óta home officeban dolgozom, de nagyon elegem van már belőle. Főleg a bezártság zavar, és az, hogy nem találkozom kollégákkal. Tudom ez sokaknak megkönnyebbülés lenne, de nekem nem az, mert nagyon sok embert megszerettem a munkahelyen. Szoktam velük találkozni néha-néha egy kávéra, vagy beülni valahova, de az nem ugyanaz mintha mindennap látnám őket. Nagyon unom már magam munkaidőben, szocializálódni szeretnék.

Te mit tennél a helyemben?



2020. aug. 21. 19:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja és meg annyi, hogy ezekben a bizonytalan időkben, nem tudom mennyire lenne jó ötlet munkahelyet váltani.
2020. aug. 21. 19:32
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Most semmi képen ne válts, mert hamarosan megint mindenki otthon lesz.
2020. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek teljesen. Én csak áprilisban dolgoztam itthon, mert kértem a főnököm hadd menjek vissza az irodába. Sokan hülyének néztek, de én egyedül vagyok csak ott, szóval nem volt gond.
2020. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még az lemaradt, hogy most ne válts munkahelyet!!
2020. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Inkább örülj hogy van munkád, és amúgy milyen bezártság? Tán munkán kívül nem mész sehova vagy mi??
2020. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki, hogy a kisebbséghez tartozol, akiknek lehet home office.
2020. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#5 egyértelműen a munkaidő közbeni bezártságról beszélek, ahogyan azt le is írtam a kérdésben. Az oké, hogy eljárkálok utána erre-arra, de nem ugyanaz, mintha munkába is járnék rendesen.

2020. aug. 21. 19:54
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
Nyaf, nyaf, nyaf..., de nehéz az élet...jelentkezz kukásnak vagy utcaseprőnek s boldog leszel vagy azon munka derogálna vajon...
2020. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Megértem, hogy rosszul érzed magad emiatt, mert ennek a helyzetnek is vannak hátrányai (a nyilvánvaló előnyei mellett, de sajnos azokhoz könnebb hozzászokni). Szerintem a legjobb tanács most mégis az, hogy tűrd el ezt a helyzetet.


De azért egy pár dolgot megpróbálhatsz. Mi szoktunk online társasozni a kollégákkal esténként, ti is kipróbálhatjátok. Vagy zoom-kávészünetet tartani. Vagy egy google meet szobát fenntartani, ahova a munkaközi szünetekben a kollégák be-benézhetnek, cseveghetnek pár percet.


Ha notebookon dolgozol (bár nem írtad), mi akadálya, hogy kiülj egy parkba, vagy kertbe, ha van? Esetleg hogy egy kávézóból dolgozz. A mobilnet nem olyan rém drága.

2020. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Menj el gyárba.
2020. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!