Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem van már a home officebó...

Elegem van már a home officeból! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Március óta home officeban dolgozom, de nagyon elegem van már belőle. Főleg a bezártság zavar, és az, hogy nem találkozom kollégákkal. Tudom ez sokaknak megkönnyebbülés lenne, de nekem nem az, mert nagyon sok embert megszerettem a munkahelyen. Szoktam velük találkozni néha-néha egy kávéra, vagy beülni valahova, de az nem ugyanaz mintha mindennap látnám őket. Nagyon unom már magam munkaidőben, szocializálódni szeretnék.

Te mit tennél a helyemben?



2020. aug. 21. 19:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egynémely válasz tényleg meredek. Nem tudom, mi van az emberekkel, tényleg megerőltető megértéssel fordulni egy egyszerű kérdéshez? Vagy inkább a frusztrációjukat élik itt ki egy páran? Csak kicsit kellene gondolkodni ahhoz, hogy belássuk, h nem mindenkinek vált be a home office, mert nem mindenkinek egyformák az otthoni körülményei, vagy nem mindenki olyan alkat, hogy meg bír maradni a 4 fal között. A skype, zoom, telefon sem sokat pótol ebből, mert nem feltétlenül az érdekli az embert, hogy mi van éppen xy-nal. Én szeretem, ha munkaidőben mások is fizikailag ott dolgoznak körülöttem, ha valami van, élőben meg tudom a másikkal is beszélni. És otthon sajnos nem tudom ugyanazt a produktivitást nyújtani. De megértem azt a kollégát is, aki örūl a HO-nak, mert nincsenek ilyen gondjai, cserébe napi 3 óra utazást megspórol.
2020. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

"Diplomásként nem fogok fizikai munkát végezni."

Nem írod, milyen diplomád van, ami megtiltja a fizikai munka végzését.

Jól képzett diplomások végeznek nyakig olajosan fizikai munkát, ahol csak a söprögető a diploma nélküli.

Diplomáskénz is lehetsz pályaelhagyó, aki bár diplomás munkát végez, de nem a tanult szakmájában.

Ha külön háztartásod lesz, csak diplomás szakácsot foglakoztass.

.

Tudod, a mostani időkben nagyon sokan örülnek, hogy egyáltalán van munkájuk, azzal együtt fizetésük, amiből önmagukat és családjukat el tudják tartani. Ebből következik, hogy itt nagy sajnálatot nem fogsz kapni.

2020. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21-es nagyon egyszerű a válasz nem tett jót nekik a korlátozásból adódó maradj otthon bezártság! És biztos van aki elvesztette a munkáját és ez is rátesz a viselkedésére. Valahol megértem de valahol nem. A bizonytalanság a világon a legszarabb dolog.

A kérdezőt valamennyire megértem de azért azon is gobdolkodnia kéne hogy ő szerencsésnek mondhatja magát mert olyan munkája van amivel járványos helyzetben is tud dolgozni. Szerintem a home office jó munka mert gyakorlatilag több mindent meg tudsz tervezni szabadon mellette mintha egy kötött munkahelyen dolgoznál. A kollegaiddal meg addig vide chaten tarthatnad a kapcsolatot de most talalkozhattok is munkan kivul mert egyelore nincs korlatozas.

2020. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

*gondolkodnia


*video chaten

2020. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!