Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem van már a home officebó...

Elegem van már a home officeból! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Március óta home officeban dolgozom, de nagyon elegem van már belőle. Főleg a bezártság zavar, és az, hogy nem találkozom kollégákkal. Tudom ez sokaknak megkönnyebbülés lenne, de nekem nem az, mert nagyon sok embert megszerettem a munkahelyen. Szoktam velük találkozni néha-néha egy kávéra, vagy beülni valahova, de az nem ugyanaz mintha mindennap látnám őket. Nagyon unom már magam munkaidőben, szocializálódni szeretnék.

Te mit tennél a helyemben?



2020. aug. 21. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Én megértelek, hasonlóan vagyok és érzek.
2020. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem mond fel.

A közmunkásoknál nem fogják elrendelni a home office-t.

2020. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Diplomásként nem fogok fizikai munkát végezni.:)) ha tetszik ha nem, ez van.

Köszönöm a válaszokat, főleg az ötleteket.

2020. aug. 21. 21:01
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
Milyen ellenszenves, beképzelt, hisztis majom vagy. Rengeteg ember annak is örülne, ha egyáltalán lenne munkája, mert voltak ám leépítések rendesen. És valóban nem mindenki tud otthonról dolgozni. Nem kell ehhez gyárimunkásnak lenni. Pl. fogorvos sem tud otthonról távrendelni.
2020. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Úristen micsoda válaszok. Ide csak barmok járnak??

Nem mindenki magánakvaló idióta aki csak arra vágyik hogy 0-24-ben a 4 fal közt poshadjon. De mint tudjuk a gyakorisok többsége pont ilyen és ők osztják az észt, hogy hülyeség társaságba vágyni.

Szánalom. Üljetek továbbra is non stop otthon! Annyi az életetek, hogy a gép előtt vagytok folyamatosan.


Kérdező ne foglalkozz velük!! Akinek szr munka jut az csak irigykedik rád.

2020. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a távoktatással vagyok így

Szerintem szólj a főnöködnek.

2020. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg van tiltva, hogy bemenj? Nálunk már régóta opcionális.
2020. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%
Csináld azt, amit a munkatársam: munkaidőben folyamatosan telefonál más részlegek munkásaival, de nem ám munkaügyben, hanem pletykálnak, családi, magánéleti dolgokat beszélnek meg. Ott a net meg a Skype, az egész munkaidőt vegigdumálhatjátok ingyen, ha akarjátok.
2020. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
A Home Office a legjobb dolog ami az emberiséggel történhetett. Miféle felszínes, hiperaktív, extrovertált szerencsétlenségnek kell lenni, hogy ez ne tetsszen? Mégis ki az akinek a kollégái hiányoznak? Törekedj inkább a minőségi időtöltésre, a munkát pedig végezd produktívan a magánéleteddel nem összekeverve.
2020. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#19 vagy csak nem vagyok egy antiszociális, magányos szerencsétlen, akit kerülnek az emberek. Csak hogy az általad gyakorolt stílusban válaszoljak.

2020. aug. 22. 06:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!