Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ne zaklassana...

Mit tegyek, hogy ne zaklassanak a munkatársaim, egy ilyen helyzetben a kérdéseikkel?

Figyelt kérdés

Hamarosan kell mennem dolgozni, néhány hét után most először, újra. Haláleset miatt voltam távol. Nyilván érdeklődnek, egyesek majd kedvességből, mások kíváncsiságból. Az utóbbi, nem kedves munkatársaimat, hogy tudnám lerázni magamról? Összeveszni nem akarok velük, mert napi szinten együtt dolgozunk és annak semmi értelmét nem látom, hogy az alap feszültségemhez, még toldjak is...


Valaki, aki volt már így, tudna segíteni? Eddig ez nem érdekelt, de pár napja elkezdtem aggódni emiatt, sajnos nagyon érzékeny vagyok egyébként is és rettenetesen megviselt a veszteség...muszáj mennem dolgozni, mert itthon megbolondulok.


2020. aug. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak közöld, hogy

"Ne haragudj, de nem szeretnék erről beszélni, kérlek ne hozd szóba"

Értelmes emberek megértik, és meg sem említik.


Ha mégis van aki tovább nyaggat, akkor lehet erélyesebben rászólni.

" Mit nem értesz azon, hogy nem szeretnék erről beszélni? Fejezd be!"

2020. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedves munkatársaidtól úgyis megtudják. Elmondod az alapinfókat, a további kérdezősködésekre meg amit az 1. írt.
2020. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hírek úgyis mennek majd szépen körbe..

Meg nálunk ilyenkor szokás a gyűjtés, pénzben, pár ezer ft. Gondolom már azt is megcsinálták. Nem keresnek, de ez nem jelenti azt, hogy ne tudnák, mi történt..

Sajnos vannak olyan munkatársaim, akikről tudom, hogy direkt jönnek majd és a legapróbb, legdrámaibb részletet is ki akarják csikarni belőlem. Igazából csak tőlük tartok, de elmondani úgyse fogok semmit sem!

2020. aug. 22. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy mondja el a munkatársaidnak, hogy ne zaklassanak ezzel. Válassz korrekt, egyenes embert, akiben megbízó.
2020. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég nagy munkaterületen dolgozom, állandó 5-6 ember vesz körül, de hozzájuk a munkától függően mindig jönnek mások is, akikkel ritkán dokgozom csak együtt. Megmondom nekik, ha faggatnak, hogy tartsák tiszteletben, hogy ez nehéz most nekem és nem szívesen beszélnék róla!
2020. aug. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!