Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, munkahelyet...

Mennyire gáz, munkahelyet keresni úgy,hogy megkérdezem hogy van e felvétel? Ha nincs konkrét álláshirdetés ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan megkerdezhetem. Egyáltalán nem gáz, teljesen normális dolog.
2020. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
D. Bocsi.
2020. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem gáz. Ha dolgozni akarsz tisztességesen semmi nem gáz.


Kitartást neked:)

2020. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Mi munkáltatók nem mindig írunk ki állás hirdetést, ennek számos oka van, de ettől függetlenül nem biztos, hogy nincs felvétel.


Engem például fel szoktak hívni vagy oda jönnek hozzám néha megkérdezni és szerintem ebben nincs semmi gáz.

Amíg nem volt ez a Korona vírus dolog, rengeteg ember el sem jött hiába beszéltük meg. Azóta persze nagyot változott a világ, de mi munkaadók az elmúlt időszakban, nem ahhoz a munkavállalóhoz voltunk szokva aki nagyon ment volna a munka után.


Nekem szimpatikus az hogy valaki, többet tesz mint az átlag és hajlandó tenni azért hogy legyen állása.


Amikor anno alkalmazott voltam a családom nem nagyon hitt az értékesítői képességeimben, mert nem nagyon látták addig még mire vagyok képes, csak azt hogy korábban mire nem voltam az :D Családon belül leadták a drótot, hogy egy üzleti partnerüknél van egy megüresedett állás, ám a lelkemre kötötték, hogy rájuk nem hivatkozhatok. Elég furcsán néztem, hogy hogyan gondolják és az volt a válasz, hogyha értékesítő vagyok akkor adjam el magam.


Oda mentem, addigra az állás már betelt, valóban betelt nem csak mondták, még is annyira láttak bennem fantáziát, hogy ennek ellenére felvettek.

Több jó állásom is lett annak idején amíg alkalmazott voltam, azét mert mertem lépni.

Nézd, ha odamész egy helyre ahol elvileg nem keresnek embert, akkor hatalmas esélyed van arra, hogy nemet mondjanak. Viszont ha nem kérdezed meg 100% az esélye, hogy nem vesznek fel. Ha az ember nem megy a jégre nem esik pofára ez igaz, de korcsolyázni sem fog az biztos.

2020. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dolgoztam már olyan helyen, ami egyáltalán nem is hirdetett nyilvánosan pozíciókat, hanem a már ott lévő dolgozókon keresztül kerestek újakat.

Veszíteni nem veszíthetsz vele...

2020. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak azért ennél szofisztikáltabban tedd fel a kérdést.
2020. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni, ott lehet hagyni az önéletrajzot is.
2020. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!